Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez hülyeség, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hülyeség, vagy valamilyen szinten jogos? 24N

Figyelt kérdés

A történet előzményei röviden:

Adott egy fiúbarátom, akinek volt egy 5 éves kapcsolata. Mikor megismertem már együtt voltak. Míg együtt voltak sok sejtelmes, érdekes, fura dolgot kérdezett, mondott. Mint kiderült aztán (amit én láttam, de mivel nem az én dolgom, nem foglalkoztam vele), a kapcsolat rosszul működik, a fiúbarátomat nem becsülte a lány. Szakítottak...


Most velem szeretne lenni, aminek hihetetlenül örülök, DE!


Ennek a csajnál sokat tepert, tinilamour volt. Én velem pedig most hipp-hopp összejön...


Jó, nem törvényszerű a teperés, illetve már 4 éve ismerem, ismerem a jó/rossz tulajdonságait, előnyben vagyunkz nem kell köröket futnunk, az alap már adott.


Mégis olyan furán érzem magam. Nem is értem, hogy miért, mikor minden jó...


Bennem van ez a hirtelen váltás, hogy akkor ma mától együtt...


Én már 2 éve szerelmes vagyok belé, persze ebből ő annyit tudott, hogy tetszik nekem, mint férfi. Most sem tudja, hogy szerelmes vagyok belé, nem mondtam, csak azt, hogy fontos nekem. Kapcsolat elején nem feltétlen kell szerelmi vallomást tenni, sőt.


Miért van bennem ez a hülye,fura érzés? Örülök, de ez az egész olyan mintha csak úgy odadobtam volna magam. :/ Butaság ezt gondolni, de talán azért van így, mert a szakításuk után már összejöttünk. Ennen csak pár napja.


Légyszi, segitsen valaki megérteni ezt. :/


2015. aug. 9. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy már ismeritek egymást,de ha mostantól kapcsolat lesz,akkor azért kicsit tepernie kell,azokat a dolgokat megtenni,ami egy kapcsolathoz tartozik(apró kedvességek,stb).Egy lépcsőfokkal feljebb léptetek,úgy is kell hozzáállni a dologhoz,és ezt már komolyabban kell venni.
2015. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon figyelmes minden téren.


De ott van bennem a félelem, hogy ugye nem csak azért van velem, mert én értékelem? Mert lehet ha tőle, az exétől megkapta volna, nem is jön össze velem...:/

2015. aug. 9. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 5 év barátság után jöttem össze az exemmel. Hatalmasat tévedsz ha azt hiszed, nem lesznek meglepetések.
2015. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, azért jött össze veled, mert te értékeled. DE: az minden kapcsolat alapja. Mindenkinek szüksége van a párkapcsolatában megértésre, elfogadásra, ha ez nincs meg, akkor nincs kapcsolat.

Hogy ebből az alapból mit hoztok ki, az rajtatok múlik. Kapcsolatban is lehet udvarolni, sőt! Egy ilyen férfi igazán annak tud udvarolni, aki értékeli!

Úgyhogy adj neki sok-sok pozitív visszajelzést, mert akkor motiválod, hogy számodra kellemes dolgokat kapj.


Egyébként meg a jót nem olyan könnyű megszokni... mostani kapcsolatom elején hetekig "szenvedtem", hogy mi ez a fura érzés, ami velem történik? Mi az, hogy most minden jó? Aztán idővel sikerült elfogadnom. :)

2015. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
sztem Te igazából az újtól félsz. Attól, hogy megváltozott a kapcsolatotok dinamikája. Hogy eddig "csak" barátok voltatok, most pedig egy pár és sztem te attól félsz, h ennek az új szerepnek nem tudsz maradéktalanul megfelelni. Van igazságom?
2015. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogy még ne heverte ki az elsőt, illetve mivel kissé társ/kapcsolatfüggő, azért vágott bele rögtön azonnal...


Meg zavar, hogy anno mesélt róla, mennyit kapart a mostani ex után...

2015. aug. 9. 12:45
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
nyilván ezért nem jó egyik kapcsolatból a másikba ugrani. De minth itt ez már megtörtént, én megpróbálnék vele beszélni a félelmeimről.
2015. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!