Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit tennétek egy önbizal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit tennétek egy önbizalom hiányos lánnyal?

Figyelt kérdés

a kérdést elég hülyén fogalmaztam meg, de annyi a kérdésem, ha van egy lány, de simán lefeküdnétek vele, de ő azért nem teszi mert szégyenlős?

igazából rolam van szo, es engem az erdekelne, hogy mivel ernetek el, hogy egy ilyen lany lefekudjon veletek?

foleg ha szuz.


koromat nem irom le, mert torlik a kerdest, es csak normalis valaszokat szeretnek.


2017. máj. 15. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Megmasszíroznám, aztán lenne csók,simogatás kicsit el kell lazítani hogy ne érjen rá aggódni :) 27/F
2017. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne lefeküdni egy lánnyal csak úgy? Ha kapcsolat, az más, ott előbb-utóbb kialakul.
2017. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát remélhetőleg nem fekszel össze csak úgy egy olyan sráccal, akit nem is ismersz, míg nem érzed magad teljesen késznek rá. Legyen komoly, őszinte, szeretetteljes párkapcsolatod, akkor nem fogsz félni és nem leszel szégyenlős sem a párod előtt, így nem kell ilyeneken stresszelned. 19/L
2017. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, amit egy lány egy önbizalomhiányos fiúval. Semmit.
2017. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szeretnélek. Többnyire mindenki ordas kur-*va már. Tudnék becsülni egy ilyen nőt.
2017. máj. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Várnék türelmesen. Én sem vagyok az az egyéjszakás típus.
2017. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2017. máj. 16. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:

ha törlik a kérdést a korod miatt, akkor még igencsak nem kéne kufircolnod... :D


Am kanossá teszem és elfelejti az önbizalomhiányt.

2017. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vagy össze se jönnek vele

vagy összejönnek vele és csalják

vagy összejönnek vele, csalják és utána otthagyják ^^

2017. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!