Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem a csajokat, de félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trutyimanó kérdése:

Szeretem a csajokat, de félek mert piros az arcom, és kicsi a, , , nem merek csajozni, igazábol önbizalom hiányos vagyok a testem jó csak más nem, meg szegény is vagyok, Kedves de ennyi ezzel nem lehet levenni a csajokat mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
A legnagyobb probléma az önbizalom hiány. A többivel együtt tudsz élni és boldog kapcsolatot kialakítani.
2017. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

add önmagad és majd megtalálod aki ezt szereti benned


24F

2017. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek :)
2017. márc. 16. 13:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Miben akadályoz a piros arcod?
2017. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak egyszerüen irritál hogy néha vörös a fejem , az időjárás miatt .Férfi létemre gyenge a bőröm sajnos
2017. márc. 16. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:
A " szépség" belülről fakad, legyen pozitív a kisugárzásod, persze ahhoz el kell fogadnod önmagad. Nyugodj meg, ettől még lehet/ lesz barátnőd...csak pozitívan, nyitottan.
2017. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De! Éppen a kedvesség az, amivel igenis le lehet csajokat venni a lábukról. Nem mindet, de nem is egyet. Kicsi a farkad? Hát ne azzal akarj hódítani. Majd amikor előkerül, addigra, ha szerető párod lesz, nem lesz neki kicsi. Egy nagyon szimpatikus harmincas egy hete itt azt írta, hogy "tudod, nekünk, nőknek nagyon rossz a szemmértékünk".
2017. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Olyan sok pozitív üzenetet kapok ,köszönöm szépen!

Már is pozitívabbnak érzem magam !!!

2017. márc. 16. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:
lány vagyok, de szeretnék válaszolni. szerintem ezekkel semmi gáz. a piros arccal nincs semmi gond, senki sem tökéletes. nekem is szokott vörös fejem lenni. ha nyáron sétálok 2 m-t már az :D és van olyan ismerősöm, akinek állandóan vörös, és mégis van barátnője. a farkad mérete nem számít, az ne befolyásoljon. az önbizalomhiány viszont tényleg nem a legjobb dolog. először magadat kell szeretned ahhoz, hogy utána mást is szerethess. próbálj megbékélni önmagaddal. :) a pénz meg szintén nem fontos.. persze ne olyan lányt akarj, akinek elvárása a havi fél millió kereset, hogy el tudd tartani.
2017. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egyelek meg de Drága vagy komolyan köszönöm :)
2017. márc. 16. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!