Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem áll fel amikor kéne....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem áll fel amikor kéne. Nagyon zavaró, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagy bajban vagyok. 24 éves szűz vagyok. Volt már párkapcsolatom, nem egy, de mint szexmentes volt. A leghosszabb majdnem 2 évet tartott és igen, szex nélkül mert a csaj mindig azt hajtotta hog nincs felkészülve rá. Az elmúlt 2 évben azt is mondhatom hogy semmi nem történt a szerelmi életemben, még csókolozni sem sikerült senkivel. Hosszú ideig depressziós voltam, szenvedtem a volt csaj után, egyedül éreztem magam, mintha a barátaim is elhagytak volna, nem volt kihez fordulnom. Közben sok volt a stressz, egyetem+munka, rossz közérzet...szóval szarul voltam. Az idén mintha megváltozott volna egy pár dolog az életemben, mintha mégis vonzódnak hozzám a csajok. Hozzátenném hogy nem vagyok ronda, csak nagyon szégyenlős Új barátokra találtam.. Szilveszterkor "összejöttem" egy 19 éves csajjal, aki állitólag elég szexéhes...nem járunk, de amikor találkozunk, mindig csókolozunk, tapizgatunk stb...Abban maradtunk hogy nem fogjuk mindezt egy párkapcsolattal elrontani..friends with benefits féle dolog...még nem találkoztunk kettesben csak ebben az új batáti körben, és ez elég izgalmassá kéne tegye a dolgokat, hiszen nem vagyunk egyedül és mégis sikerül a kezemnek "becsúszni" egyes helyekre..gondolom értitek mire célzok. Nade ő is szeretné ezt csinálni velem, csak sajnos nekem nem megy a dolog...például ma is az ölemben ült, és közben elkezdett mozogni fel-le, mindezzel próbálván engem felizgatni, de sajnos nem akart megmerevedni, még egy picit sem. Nagyon vonzódom én is hozzá de nem értem miért nem műkődött a dolog. Ő nagyon rám van pörögve, nem is sejti hogy szűz lennék, mondta is hogy nagyon kiván engem...Miért történik ez velem, miért hagy cserben a "szerszám"? Lehet azért amiért annyi ideig nem volt része igazi szexben? Ez a szűzességes dolog túl ráment az önbizalmamra? Nagyon zavar a dolog...mit tehetnék? Rendes válaszokat szeretnék kapni..köszi előre is

2017. jan. 29. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ne streszelj add át magad az élvezeteknek.
2017. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
valószinű hogy rástresszelsz a dologra és emiatt nem áll fel, tuti pszichés eredetű a gond.ha nagyon nem tudod egyedűl megoldani, szerintem érdemes szakember segitségét kérni!
2017. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

2 év szex nélkül... ezt ugye te sem hiszed el? :O


Első két mondatod leírta, hogy csak érzelmileg használtak ki, amolyan biztos pont voltál nekik. A szexet tuti megkapta máshonnan, főleg ha kiegyensúlyozottak voltak, nem voltak érzelmi kilengéseik és hisztirohamaik.

(Tudniillik amelyik nő nincs rendszeresen megkezelgetve, az érzelmileg labilis és hisztis lesz.)


Tökösebben kellett volna kiállnod a testiség iránti igényeiddel. Ha nem tetszik nekik, ott az ajtó, tipli.

A csajoknak amúgy sem az ilyen beletörődöm és várok amíg szeretnéd típusú puhap****k kellenek. Max lelki szemetesláda leszel a szemükben, ha ez nem változik.

A csajoknak tenyészbika kell, aki amikor elkapja a hév, akkor a falhoz vágja, és roccóból szétkeféli az agyát is.

Úgyhogy állj szépen a sarkadra, és légy férfi, ne csak egy barátzónás lúzer!

2017. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak jó kezekben kéne lennie a szerszàmodnak... és àllna, mint a cövek...
2017. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
lol utolsó. ez olyan, mint egy ajánlat :D
2017. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Öreg, húzd ki a fejed a seggedből! Ne másoknak éld az életed, hanem magadnak! Stresszes vagy, ne stresszelj. A sex azbjó dolog, élvezd! Nem munka, sem vizsga, hogy utáld, idegeskedj rajta.
2017. jan. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ez már nem csak egyedül a Te problémád, hanem az övé is, ezért jó lenne beszélnetek róla.

A legfontosabb, hogy a lány nehogy magára vegye, úgy gondoljuk, hogy a merevedés mindig kialakul, ha van vonzalom, és ilyenkor eléggé megsérül a lány, ha nem tapasztal merevedést és nem mondod el, hogy tetszik neked és ez nem egy szokásos dolog.

csak amikor vele vagy, akkor nincsen merevedésed, máskor van?

2017. jan. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első bnőnél nem akart felállni annyira paráztam az egészen. Nagyon gáz volt még így utólag visszagondolva is, pedig már 7-8 éve. Másik bnőmmel akivel elvesztettem ugyanez volt a szitu, de ahogy az első nagy nehezen összejött (nem maga a szex hanem, hogy felálljon..) utána már nem volt bajom.


Átérzem a helyzeted!

2017. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia

Először is nagyon fontos, ne hallgass senkire, aki tapasztalatlanságból beszél, és csak a macsó férfi szöveget nyomja. Azért sem mérvadó, mert segítség helyett csak meg akarja mutatni hogy ő milyen alfahím, másrészt totálisan félrevezet a hozzáállása és nem érti a helyzetedet.


Második. Lehet, hogy tudnék segíteni, de ahhoz ennél jóval több információra van szükség. Ha gondolod, privátban keress meg. Ezt én is átéltem. Szavakkal leírhatatlan, mennyire balszerencsésen egy lelkibeteg diktátort fogtam ki elsőnek még először, és ez annyira rám nyomta a bélyegét, hogy utána se álltam helyre egyből. Csak később, jelenlegi kapcsolatomnak köszönhetem hogy nem mentem ebben tönkre. Szóval ez egy egyértelmű önértékelési zavar, ami manipulálja a teljesítményedet és leblokkol, gondolom arra már rájöttél, hogy aggyal nem tudod irányítani. Az átállás nem egy egyszerű folyamat, de tényleg csak azt kell elérni, és onnantól helyre fogsz állni. Ha fontos vagy ennek a lánynak, szerintem mindenképp kezdd megbeszélni vele, hogy lehet, hogy nem leszel olyan könnyű eset, és szükséged van a megértésére és segítségére. De kéne tudni, meddig jutottál el, az hogy ment, te mit kaptál vissza, hogy élted meg ezeket az eseményeket stb. mint írtam, ha érdekel, megpróbálhatom megadni az "irányt". Mindenesetre ne add fel, mert megéri :)

2017. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tudja rólad, hogy szűz vagy? Ha igen, mit szólt hozzá?

Ő mennyire tapasztalt, hányadik lennél neki kb.?

2017. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!