Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem áll fel amikor kéne....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem áll fel amikor kéne. Nagyon zavaró, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagy bajban vagyok. 24 éves szűz vagyok. Volt már párkapcsolatom, nem egy, de mint szexmentes volt. A leghosszabb majdnem 2 évet tartott és igen, szex nélkül mert a csaj mindig azt hajtotta hog nincs felkészülve rá. Az elmúlt 2 évben azt is mondhatom hogy semmi nem történt a szerelmi életemben, még csókolozni sem sikerült senkivel. Hosszú ideig depressziós voltam, szenvedtem a volt csaj után, egyedül éreztem magam, mintha a barátaim is elhagytak volna, nem volt kihez fordulnom. Közben sok volt a stressz, egyetem+munka, rossz közérzet...szóval szarul voltam. Az idén mintha megváltozott volna egy pár dolog az életemben, mintha mégis vonzódnak hozzám a csajok. Hozzátenném hogy nem vagyok ronda, csak nagyon szégyenlős Új barátokra találtam.. Szilveszterkor "összejöttem" egy 19 éves csajjal, aki állitólag elég szexéhes...nem járunk, de amikor találkozunk, mindig csókolozunk, tapizgatunk stb...Abban maradtunk hogy nem fogjuk mindezt egy párkapcsolattal elrontani..friends with benefits féle dolog...még nem találkoztunk kettesben csak ebben az új batáti körben, és ez elég izgalmassá kéne tegye a dolgokat, hiszen nem vagyunk egyedül és mégis sikerül a kezemnek "becsúszni" egyes helyekre..gondolom értitek mire célzok. Nade ő is szeretné ezt csinálni velem, csak sajnos nekem nem megy a dolog...például ma is az ölemben ült, és közben elkezdett mozogni fel-le, mindezzel próbálván engem felizgatni, de sajnos nem akart megmerevedni, még egy picit sem. Nagyon vonzódom én is hozzá de nem értem miért nem műkődött a dolog. Ő nagyon rám van pörögve, nem is sejti hogy szűz lennék, mondta is hogy nagyon kiván engem...Miért történik ez velem, miért hagy cserben a "szerszám"? Lehet azért amiért annyi ideig nem volt része igazi szexben? Ez a szűzességes dolog túl ráment az önbizalmamra? Nagyon zavar a dolog...mit tehetnék? Rendes válaszokat szeretnék kapni..köszi előre is

2017. jan. 29. 23:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem tudja hogy szűz vagyok, csak annyit hogy rég nem volt csajom. Állitólag ő már jóval tapasztaltabb, de nem tudom mennyire igaz amit mesélt. De hogy nem lennék az első az tuti.

Annyit tudok hogy elég jól bejövök neki. Nincs párkapcsolat, de van csók meg stb...úgy döntöttünk hogy(legalábbis egyelőre) ne kössük le magunkat egy kapcsolattal, vegyük lazára ezt a dolgot..friends wih benefits. A kapcsolat szerintem tönkremenne egy idő múlva és akkor talán nem beszélnlnk többet soha egymással. Régóta ismerjük egymást, de csak haverként, sosem voltunk ilyen közel egymáshoz, ezért is döntöttünk igy. Mindketten vágyunk egymásra, vágyunk a szexre, és tudom, lehet nem lennék olyan jó elsőből, de valahol mégis el kell kezdeni. Csak közbejött ez a probléma ami eléggé zavarba hozott..

2017. jan. 30. 20:47
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha magadnak csinálod, akkor hogy megy amúgy?
2017. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen, akor megy
2017. febr. 1. 19:32
 14/16 A kérdező kommentje:
akkor*
2017. febr. 1. 19:32
 15/16 Erdei Márton Zsolt ***** válasza:
Te el is hiszed hogy valaki 2 évig veled van és n3m szexel? Tesó tűri nem egyszer talált valakit neki m2g a pénzed vagy a lakásod kellett
ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi újság?
ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!