Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összeomlott önbizalom, avagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeomlott önbizalom, avagy a méret a lényeg?

Figyelt kérdés
Átlagos férfi vagyok, derék alatt is, és eddig emiatt semmilyen negatív visszajelzést nem kaptam, 15-16 cm teljesen átlag, nem is adott a jóisten, de legalább nem is vett el. Nade sokat ebszélgetek egy lánnyal akivel hát kvázi mindent megbeszélünk, ilyen még nem is volt és úgy alakulhat a dolog hogy lesz valami, miután hazajön külföldről mert most kint tanul és azért az atlanti óceán az egy akadály egy kapcsolatnak. Nade most mesélte hogy most van neki egy ilyen komolytalan időtöltő partnere és hát az úriember közelebb áll a lóhoz mint mint az emberhez és ez mennyire jó neki és ki van akadva. A 30 évem alatt még nem éltem meg ilyen kissbeségi komplexust, és ha hazajön a leányzó és esetleg terveim lennének vele, aggódok kevés leszek neki ebolának a paracetamol. Hölgyeim és uraim legyek bizakodóbb vagy ássam el magam? (Ja nem zavar hogy kint elvan mert én meg itt vagyok el, egyikünknek sincs kapcsolata most miért ne?)

2016. dec. 13. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Akkor itt az alkalom barátom, hogy megmutasd neki miket lehet művelni egy ÁTLAGOS farokkal.

Mindent bele!

2016. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha már azon töpreng, hogy lefekszik veled, miután egy óceánt átrepül, akkor mitől félsz? Hidd el, hogy mind1 nekik, hogy mekkora dákó van bennük, a nagynál csak az a gond, hogy rohadtul fáj nekik az elején (normál méretű női nemi szervnél :) ). Nincs mit vesztened, úgyhogy nyomasd!
2016. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak cukkol .. tipikus no :))


Huzd meg es hajintsd, megerdemli!

2016. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kis bohóc is tud nagy cirkuszt csinálni. ;)

Gondolom nem csak 30+ mérettel találkozott eddig a csaj, nem fogod tudni meglepni. Ahogy nézem, volt ebben már minden méret minden irányban...

2016. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!