Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ennyi önbizalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi önbizalom hiányos pasi a kicsi péniszük miatt?

Figyelt kérdés
Bántottak már meg titeket azért mert kicsi?Annyi ilyet olvasok itt és hallok is engem pl egyáltán nem a nagy farok tesz boldoggá!Ha szeretek valakit úgy szeretem ahogy van és igazából ez ad pluszt a szexhez is. A legtöbb nő nem ilyen? (Nem kérek privit)
2016. dec. 12. 23:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az enyém átlagos. Nem bántottak meg miatt soha, de azért mindig bennem van a gondolat, ha először fekszek le egy csajjal, hogy biztos nagyobbra számított. :D
2016. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

1. ne itt készíts statisztikát. Van akinek baja van a péniszével. Lehet tapasztalatból, lehet csak önbizalomhiány. Akinek nincs azt nyilván nem fog kérdést feltenni hogy "tökéletes a szexuális életem, baj:"

2. te csak egy vagy. Neked nem fontos a méret és sok nőnek sem, viszont más nőknek igen, köztük nekem is. Hiába nem fontos 10ből 6-nak ha valaki kifog egy olyat akinek igen.

3. a szexnek a szerelemhez semmi köze. A szerelemtől még senkinek nem lett G pontos orgazmusa, de másféle sem.


24N

2016. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 16cm, de exem kinevette és kidobott emiatt. És akkor így ne legyek önbizalomhiányos?
2016. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#2 te meg ne ossz ki lécives abba hogy milyen kérdést teszek fel. Nem statisztikát csinálok. Köszönöm
2016. dec. 12. 23:28
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
# 2/3 Még azt mondják a nők hogy nekik a belső számít,na ugye? 1.Attól hogy valakinek kicsi a pénisze ahhoz aki éppen nagyot szeretne,pl.20 vagy 20+cm asszem azt kulturáltan is lehet közölni,vagy esetleg más indokkal dobni a pasit. 2. Annyira el anyagiasodtak a nők hogy mazsolázni kell közülük.3.míg a pasik vannak le hurrogva a javukra mondva hogy csak a külsőt nézik meg,ami 1 őszinte érzés,mert ki nem szereti a szépet? Addig a nők a nagy pénisz,a pénz,és egyéb olyan kritériumokat állítanak követelményeket aminek lassan nem lehet meg felellni. Kb. ott tartunk hogy 10 nőből lassan 6-7nek nem tud megfelelni 1 pasi csak ha vagy kigyúrt,vagy nagy a pénisze,vagy ha pénzes,vagy papucs akit irányítani lehet.Ha valaki nőként nem hinné el akkor regisztráljon valamelyik társkeresőn nőként és rakjon ki 1 átlag pasi fényképét azzal a szöveggel hogy normális pasi vagyok.Kb senki nemfog szóba állni vele.
2016. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

6 éve van Facebookom egy jóképű holland srác képeivel, amatőr oldalakról pedig farkakról szedtem le képet, persze méretesekről.

Kész hálózatot építettem már ki.

Rendszeresen írok rá nőkre.

Remélem nem kell folytatnom a sztorit :)

Ismerem már jól a nőket, szal nekem ne!

2016. dec. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ez nő függő, nekem fontos a méret.
2016. dec. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Én se szeretem a nagy és vastag péniszt. Plusz ugyanúgy vagyok vele mint Te. De ha Őszintén ezt leírom mindig le vagyok Pontozva meg olyan priviket kapok csak azért az x hosszú és x vastagságú péniszüket belém nyomnák és tuti élvezném.. Miért nem lehet elhinni hogy van olyan lány aki nem szeretni a nagy és vastag Falloszt? 22 L
2016. dec. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A kicsi péniszük miatt
2016. dec. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De amúgy meg...... Ez a pitsás duma. Csak a nagy, csak a vastag. Nekem nincs nagy, cm-t nem tudok, nem mértem, mert sosem érdekelt. De volt már 1-2 alkalom, mikor túl nagy volt a lendület, azt méhszájon vertem. Szóval, akinek nem jó a kicsi (bár ez szibjektív dolog) annak remélem valaki jól szétrakja a lyukát. Hogy vegyen vissza magából. Gondolom ezek a csajok mind tökéletesek. Ugye?
2016. dec. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!