Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ennyi önbizalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi önbizalom hiányos pasi a kicsi péniszük miatt?

Figyelt kérdés
Bántottak már meg titeket azért mert kicsi?Annyi ilyet olvasok itt és hallok is engem pl egyáltán nem a nagy farok tesz boldoggá!Ha szeretek valakit úgy szeretem ahogy van és igazából ez ad pluszt a szexhez is. A legtöbb nő nem ilyen? (Nem kérek privit)
2016. dec. 12. 23:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én se mértem még sose meg , de biztos hogy nincs 15 centi. De még nem volt panasz rá. Sőt.
2016. dec. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Azért amiért meg sok nő aggódik!Kis mell,nagy fenék,vastag comb,lógó cici,narancsbor,nagy has,széles csípő stb.

Még ha éppen nem is az van nekik...

2016. dec. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát mert mindenhol ez jön át nem? A mai világban, ahol minden a dugásról szól, miért ne lenne önbizalomhiánya annak, akinek minden statisztika szerint kicsi? Emellett engem konkrétan fiatalabb koromban sokat bántottak miatta öltözőben, zuhanyzókban, egyéb helyen, ami kis srácként elég mély nyomott hagyott bennem. Hiába nőttem fel, ez nem változott, a gátlások megmaradtak. Igen, emiatt nem merek kezdeményezni nőknél, a nyilvános fürdőket meg messze kerülöm. Mielőtt még valaki kérdezné, 11 cm, és 4 cm átmérő.. 23/F
2016. dec. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

:D

Hát nekem az utolsó barátnőm konkrétan beközölte, hogy nekem milyen kicsi... Persze nem szex közben, csak utána másnap, amikor beszélgettünk :)


Én meg röhögtem, hogy mégis mit vállal :D


Komolyan nem izgatott. Azt hitte, hogy majd rosszul esik nekem (nem azért mondta, hogy rosszul essen, csak őszinte volt).


Én még hetekre rá is ezzel viccelődtem, hogy nekem kicsi. Ma is mosolygok, amikor eszembe jut, hogy ezt mondta :D


Rosszul működöm, hogy engem ennyire nem izgat, hogy állítólag kicsi a farkam? (mondjuk előttem egy 32 éves hapsija volt 4 évig... ahhoz képest lehet, hogy kicsi.)


20 F

2016. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

"engem pl egyáltán nem a nagy farok tesz boldoggá!"


Ja, hanem a vastag bankszámla. Akkor az se baj, ha impi a srác.

2016. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
38%

"a szexnek a szerelemhez semmi köze. A szerelemtől még senkinek nem lett G pontos orgazmusa, de másféle sem."


Az orgazmusban a farok mérete csak egy dolog. Nagyon sok esetben az a baj, higy a csaj túl tág vagy annyira nem ismeri a saját testét, szükségleteit és csak a másiktól várja a csodát. Ilyenkor leget 25 centis fas zod, nem sokat fog számítani.

2016. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%

"Emellett engem konkrétan fiatalabb koromban sokat bántottak miatta öltözőben, zuhanyzókban, egyéb he"


Ja mindig mindenhol mindenki a te pö csöddel van elfoglalva. Aki meg folyton más farkát lesi azzal gond van.

2016. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha jajong, hogy kicsi áz kell tenni a másik lyukba, azt utána lehet nyilatkozni.
2016. dec. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért hülyeség ez a péniszméret téma, mert az már adott, max. műtéttel lehet változtatni rajta. Ellenben a lányok rengeteget alakíthatnak magukon tornával, hüvelygyakorlatokkal. Csak hát ugye tenni is kéne a dologért, nem csak méricskélni a centivel:D
2016. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Ez egy hülyeség :) Ugyebár minden emberhez passzol valaki, ez nem csak küldőre és belső értékekre vonatkozik.


Ahogy minden férfinek más a pénisze, úgy minden nőnek más a vaginája.

Ahhoz hogy tökéletesen ki tudjátok egészíteni egymást nem csak az előbb említett 2 szempontban kell egyeznetek. Egy kisebb farkú srác nem feltétlen passzol egy tágabb vaginájú lányhoz, de egy szűkebb lánnyal tökéletesen működne a dolog.

2017. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!