Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy derítsem ki hogy megcsalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki hogy megcsalt a barátom?

Figyelt kérdés

Elkapott egy szemölcsöt amit azonnal Elment és lefagyasztatott.Mondta hogy mondta neki az orvos hogy ezt szexuális úton lehet elkapni.Mi mindig védekezünk gumival és nekem ő az első tehát tolem nem kaphatta el.Kérdeztem tőle hogy most akkor mi történt megcsalt vagy mi? Azt mondta sose tenne ilyet nem tudna a szemembe nézni és elmondaná hogyha lenne valami baj.De az a baj hogy nem hiszek neki.Most hogy döntsem el hogy hazudik-e vagy nem?


Van egyébként egy legjobb barátja akinek van egy barátnője akivel nagyon jóba lettünk elmondott nekem nagyon durva dolgokat a kapcsolatukról.Gondolkoztam rajta hogy akkor megkerdezem tőle de ha nem tudja kellemetlen lenne neki ezt az egész történetet elmondani és hátulról se akarom betámadni.Komolyan nem tudom mit tegyek.


2017. máj. 4. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fertőzést elég fatális dolgoktól is el lehet kapni. Hiányos tisztálkodás egyikőtöknél, stb. (Nem bántásból írom, bárhol megeshet.) Ezért még ne dobd ki, de azért járj nyitott szemmel persze.
2017. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyenektől is el lehet? Mondjuk mindketten tiszták vagyunk szex előtt és után is szoktunk fürdeni meg persze mindig.😂
2017. máj. 4. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha CSAK szexuális úton tudna terjedni akkor az első fertőzött hoyg kapta el szerinted? Sok betegség gyakran szexuális úton terjed DE terjedhet másmódon is nyálkahárty(csók) hámsérülésen (nem kell hogy vérezen a felsőhámréteg anélkül is megsérülhet hogy egyáltalán észrevennéd.
2017. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudj hogy a vírusok kicsit sokmindenen átjutnak (pl a babát védő méhlepényen is átmegy mert túl pici) a bacik meg a korábbi utakon meg cseppfertőzéstől kezdve hordozókon keresztül elég sok módon kétlem hogy az a szemölcsötokozó baci vagy vírus csak szexuális úton tud terjedni.
2017. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet tőled szedte össze és te csaltad meg!!
2017. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írtam is hogy nekem ő az első.Nem csaltam és nem is szeretném megcsalni.😊
2017. máj. 4. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
5# Hülye vagy. Nyilván a kérdező nem írta volna ki a kérdést ha megcsalta volna mert gondolná, hogy benne van a pakliban, hogy ő fertőzte meg.
2017. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hülye ,de egyből gyanúsítani kell a másikat?! Ez biza a HPV lesz kérdező már ha tudnád ez olyan mint a herpes vagy benne van az emberben vagy nincs. Ostoba. Lehet benned is benned van csak később jön ki és te adtad át neki. De ,ha ennyire nem bízol benne ,akkor semmi értelme aa kapcsolatnak,ugye azt tudod??!
2017. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!