Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy deritsem ki, miert nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deritsem ki, miert nem akar szexelni velem?

Figyelt kérdés

2 eve egyutt vagyok a parommal es az elso 1 honap utan ijesztoen csokkenni kezdtek az egyuttletek szama, most tarrunk a 6-7 hetente 1 alkalomnal.

Teljesen kikeszit. Latom, hogy nem akarja, ha megis 'raeroltetem' latom milyen kellemetlen neki, annyira tanacstalan vagyok!

Rengetegszer probaltam vele beszelni de rogton agressziv lesz, passziv modon elfordul vagy elvonul en meg csak ulik es kattogok.

Ha nem is akar velem szexelni, legalabb tudnam miert.. Azt mondja tetszek neki, mi mast mondana.. :D

Ha tudnam az okot tudnek segiteni vagy tudnank rola beszelni de igy csak agyalok es annyira elviselhetetlen! :(

Kerdeztem, hogy ez mindig is igy volt-e vagy csak nalam, es a legnagyobb meglepetesemre aztmondta csak nalam.

A 'csunya vagyok', 'megunt mar' teman tul vagyunk, ilyesmi kerdesek nem erdekelnek mert mar atragtam magam mindenen, az erdekelne hogy hogyan tudnek vele leulni nyugodtan beszelgetni ugy, hogy eredmenye is legyen. Felolem mondhatja, hogy neki a szokek tetszenek, kicsik a melleim, akarmi.. csak tudjam!!! :((( Annyival egyszerubb lenne mint igy.. Hogyan legyek ra hatassal?! Segitsetek!!!


2017. febr. 14. 17:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy o 32 eves en meg 27.
2017. febr. 14. 17:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen veled van a baj.
2017. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
O, dehogynem! Tobb eves kapcsolatai voltak, mindenhol mukodott a szex. Igazabol nem is erdekel ha megsert, de igy, hogy nem tudom MIERT VAN EZ IGY, nem is tudnek kilepni a kapcsolatbol. Piszkalja az onbizalmam.. :)
2017. febr. 14. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:

#3:

"Tobb eves kapcsolatai voltak, mindenhol mukodott a szex" - Ott voltál? Láttad? ... Mondani bármit lehet :-P

2017. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
O ezt mondja, bar feltunt hogy direkt rombolja az onbizalmam. Pl piszkal, azt akarja hogy hizzak, ne sminkeljek.. Osszetett dolog.
2017. febr. 14. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"de igy, hogy nem tudom MIERT VAN EZ IGY, nem is tudnek kilepni a kapcsolatbol." Miért is???? Szerintem vedd tudomásul,hogy nem kellesz neki (legalábbis szexre!). Ha ez neked igy elfogadhato akkor maradj, ha nem akkor meg simán válts!
2017. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neked egyedül sikerült ennyi észt összeszedni, vagy többen hordtátok össze? :D

Nem nagyon tűnik fel, hogy messze nem párkapcsolatról van szó, ugye?

2017. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!