Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem akar szexelni?

Figyelt kérdés
Màr régóta eszem magam ,mert a párommal nem szexelünk.Hónapokóta küszködöm ezzel a problémàval és igyekszem helyre hozni,de mostmàr ugy gondolom,hogy hiàba.Hosszu ideig nem szexelünk,amikor ràkérdezek,hogy miért àltalàban ossze veszünk,aztàn màsnap jön azzal,hogy igazam volt és vàltoztatni fog az nap szexelünk ,de érezhető,hogy muszajból,nem pedig azért,mert igazàn kivàn utàna pedig megint 2,3hétig semmi amig ujból szóba nem hozom és àlandóan igy megy,mâr nem is akarom szóvà tenni,mert bele untam .Az ég vilàgon màr mindent meg probàltam,hogy feldobjam a kapcsolatunk ,de hiàba.Meg csalàsról nem hinném,hogy szó lenne,mert munka utàn egész nap együtt vagyunk.nagyon bànt a dolog,és nem szeretném igy leélni az életem.
2017. febr. 7. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
márpedig vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2017. febr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Az elhidegülést vagy kezeled, vagy megkeseríti a kapcsolatot.

Ha nem tudjátok megbeszélni, mert vagy nem tudjátok az okát, vagy nem akarjátok megosztani a másikkal, mert megoldhatatlannak vélitek akkor vagy kitartotok a kapcsolat mellett és még nagyobb energiák mozgósításával addig ütitek a vasat amíg... vagy ennyi volt. Jellemzően az utóbbi a gyakoribb. Sajnos. Bár utólag talán nem bánja meg az ember...

2017. febr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Ne beszélj róla, hanem kezdeményezd! Csókold hosszabban, simogasd, ébreszd fel a vágyat. Bár gondolom próbáltad már. Valami gond lehet a kapcsolattal. Férfi vagy nő vagy?
2017. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szégyen de megszöktem. Nem bírta az önbecsülésem. Ha ilyen habitosú ember akkor ilyen marad nem tehetsz semmit. Nem azonosak az igényeitek. Vagy találtok köztes megoldást vagy így éled le az életed, vagy dobbantassz.
2017. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.Azt elfelejtettem emliteni,hogy én22 vagyok ő pedig 36.Talàn a kora miatt van?
2017. febr. 8. 00:27
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy beszéltek róla, de nem vagy elég határozott. Éreztesd vele, hogy ha így folytatja akkor elveszíthet és mindjárt komolyan veszi a dolgokat. Ha meg nem akkor mondanom sem kell, hogy érdemes rá pazarolni az idődet ilyen fiatalon?
2017. febr. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
B uzi, hidd el!
2017. febr. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Vagy egyszerűen csak megunt. Én szeretem a rántott húst, de ha minden nap azt kellene ennem, hááát...
2017. febr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem a kora miatt van.... Ezt olyan 60-70 fele gondolhatnád majd. :)

Hát, nem irigyellek, de szerintem fiatal vagy még, és ne akarj ilyenben maradni, tönkre teszi az önbecsülésed.

Hidd el, ez tapasztalat, bár nekem ilyen még nem volt, de olyan már igen, hogy csak akkor lehetett szexről szó, ha ő kezdeményezett, nekem hallgass volt a nevem.... Szóval miután vége lett, azóta hiába nem szexeltem hónapokig, még úgy is sokkal jobb érzés volt a lelkemnek, és érezhetően azóta sokkal jobban érzem magam. Hagyd ott, hidd el, megéri. ;)

2017. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy 22 évesen miért vársz el egyenlő mértékű libidót egy 36 éves férfitól?????
2017. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!