Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom megcsalt. Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt. Egy hétvégén át mással csinálta? Mi legyen? 5 év nagy idő.20l

Figyelt kérdés

5 éve van barátom. Kb. 2 év után megismert egy lányt. Sokáig tartotta vele a kapcsolatot, de nem történt semmi, leszámítva pikáns beszélgetéseket és pár találkát. Mikor ez kiderült, mármint hogy beszélget vele, kimagyarázta,megígérte, hogy befejezi, nem beszél vele. Ez működött is egy darabig. Aztán első kihágáskor (pikáns beszélgeté) lebukott. Én pedig kibuktam. Összevesztünk. Nagyon felbosszantott, hiszen a kapcsolatunk remek, miért kell mindig ennél a spinénél kilyukadni?

Lényeg a lényeg, mondtam, hogy gondolkozni akarok. Tudtam,hogy nem történt semmi, de a falra másztam attól, hogy bizonyos időközönként traccsol vele, mert beleüt a valami. Persze rimánkodott meg minden, de időt kértem.


Aztán nemrég kiderült, hogy elmentek pár haverjával pihenni. Érdekes módon ezt mondta, de igazából a lány invitálta meg. Ez persze utóbb derült ki. Azt mondta a csajnak, hogy összeveszett velem,ami igaz is. Majdnem szakítottam. Mint kiderült,a barátom azt a hétvégét végig kefélte a csajjal. A haverja mondta el, mert szerinte genyóság lenne ezt elhallgatni. Azt mondta, hogy kb.mint a nyúlak,csak azt csinálták. Fájt,de rákérdeztem, hogy pontosan hogy is érti,hisz bizonyíték,jó mindent tudni. A barátom elmondta a havernak, hogy nonstop "azt" csinálták, az ágyban minden pózban, zuhanyzó, mikor kettesben lementek az étterbe későn (a csaj rokona a tulaj, szóval szabadbejárása volt mindenhová bármikor) az asztal alatt lesz_pta, a barátom az asztalon megd_gta, meg a széken, a medencénél, meg étkezéskor is állandóan taperolták egymást odalent.


Szerintetek normális?

Békülni akar. A lány állítólag nem akar tőle komolyat. Régen akart,de akkor a barátom nem hagyott ott.


Beismerte, hogy lefeküdtek, persze azt nem,hogy miket műveltek.



Ez most elég megemészteni...

Biztos szeret még.


Szerintetek egy ilyen hétvége nyomott hagy? Tudják hogy értem. Ugye nem szerette meg, vagy nem vált ki egy pasiból ragaszkodást az mocskos hétvégi dolog?


2017. jan. 9. 11:08
1 2 3
 1/29 Krukutyán Levente ***** válasza:
92%

Miért alázod maga egy ilyen "kapcsolattal?".


(Amúgy persze mindenütt dugtak. Az utcán is, a Holdon, az Androméda ködbe lebegve szkafanderen át... Csak játszotta a fejét)

2017. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Számomra ez megbocsáthatatlan... Ha egyszer megtette, akkor semmi sem fogja visszatartani később... És nem csak egy kaland volt, hanem egy egész hétvége.
2017. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
#1 A barátom elég szexcentrikus. És a csaj is, gondolom. A felsoroltak nem olyan hihetetlenek...sajnos...
2017. jan. 9. 11:20
 4/29 A kérdező kommentje:
#2 Számomra is. De megemészteni nem tudom..
2017. jan. 9. 11:20
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, teljesen mindegy, hogy 3 hónap, 1 év, 5, vagy 10. Mással d*gott, téged meg megalázott. Ezen semmit nem változtat az, hogy mennyi ideje vagytok együtt.
2017. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Kéne a nyavalyának egy r@banc után.
2017. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

"hiszen a kapcsolatunk remek, miért kell mindig ennél a spinénél kilyukadni? "

A kapcsolatotok akkor nem olyan remek, sőt valószínűleg valami nagyon hiányzik neki amit nála talál meg. És valószínű az alatt amíg azt hitted nem beszél vele, és tartották a kapcsolatot csak elővigyázatosabb volt.


"Biztos szeret még. "

Biztosan tök hülye vagy ha ezt hiszed!


"Szerintetek egy ilyen hétvége nyomott hagy? Tudják hogy értem. Ugye nem szerette meg, vagy nem vált ki egy pasiból ragaszkodást az mocskos hétvégi dolog?"

Bele nem szeretett, de ha kapcsolat nélkül is megdughatta a neki tetsző módokon akkor legközelebb is meg fogja. Mert neki ez kell, és ez a csaj nem veszekszik vele, nem kell barátnőként kezelni csak egy punci akit lehet kúrogatni.


Kislány, 20 vagy és 5 éve együtt. Neked ez az első pasid ha jól sejtem. Valószínű neki is az első vagy a második vagy, bár ki tudja a hátad mögött hány lányt kezelget, vagy kezelgetett.

Szerintem itt a remek alkalom, hogy kitedd. Már hamarabb meg kellett volna tenned, de most végképp le kéne ezt zárni, mert ha nem teszed akkor ezzel csak felbátorodik és tovább fog csalni téged, akárkivel.

Ha olyan fiúra vágysz aki hűséges és te kellesz neki, akkor ezt engedd el, mert nem szeret, ugyanis ha szeretne tiszteletben tartaná a hűséget irántad és nem s*v*na bele vastagon.

Szóval sok jó lépés nincs, csak az, hogy tedd ki, felejtsd el és keress mást, aki megérdemel téged.

2017. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Te ugye az a fajta "nő" vagy, aki direkt tartja az arcát a pofonért? Aki ha nem rúgnak bele, akkor kiteszi magára a "rúgj belém" táblát?
2017. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

Ebben a sztoriban mindenki totál gáz.


A barátod, aki undorító, gerinctelen, szívtelen.

A barátod haverja, aki egy undorító, megbízhatatlan spicli (a barátod hogy nem verte meg rendesen ezekután?)

A csaj, akinek a szex fontosabb mint a saját becsülete

És végül te.. aki hát valljuk be, hogy még ezekután sem egyértelmű a szakítás... vagy mazochista vagy, és tulképp élvezed ezt (vna ilyen is, nem gond, el lehet fogadni) vagy hülye, vagy lelkibeteg. El kéne menned pszichológushoz mindenképp. A srácot meg kidobni.

5 év mit számítana? 25 év talán, de ezekután még akkoris normális reakció a szakítás lenne...

2017. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
5 év valóban nagy idő, de ezek szerint a másik nővel is már 3 éves az ismeretség. Szerintem helyesen cselekedtél. A párod lebukott. Kapott egy újabb esélyt, megint lebukott. Kapott egy nagy figyelmeztetést (válságban a kapcsolat), amire ő úgy reagált, hogy ténylegesen megcsalt. Még ezek után is visszafogadnád? Ne tedd!
2017. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!