Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom megcsalt. Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt. Egy hétvégén át mással csinálta? Mi legyen? 5 év nagy idő.20l

Figyelt kérdés

5 éve van barátom. Kb. 2 év után megismert egy lányt. Sokáig tartotta vele a kapcsolatot, de nem történt semmi, leszámítva pikáns beszélgetéseket és pár találkát. Mikor ez kiderült, mármint hogy beszélget vele, kimagyarázta,megígérte, hogy befejezi, nem beszél vele. Ez működött is egy darabig. Aztán első kihágáskor (pikáns beszélgeté) lebukott. Én pedig kibuktam. Összevesztünk. Nagyon felbosszantott, hiszen a kapcsolatunk remek, miért kell mindig ennél a spinénél kilyukadni?

Lényeg a lényeg, mondtam, hogy gondolkozni akarok. Tudtam,hogy nem történt semmi, de a falra másztam attól, hogy bizonyos időközönként traccsol vele, mert beleüt a valami. Persze rimánkodott meg minden, de időt kértem.


Aztán nemrég kiderült, hogy elmentek pár haverjával pihenni. Érdekes módon ezt mondta, de igazából a lány invitálta meg. Ez persze utóbb derült ki. Azt mondta a csajnak, hogy összeveszett velem,ami igaz is. Majdnem szakítottam. Mint kiderült,a barátom azt a hétvégét végig kefélte a csajjal. A haverja mondta el, mert szerinte genyóság lenne ezt elhallgatni. Azt mondta, hogy kb.mint a nyúlak,csak azt csinálták. Fájt,de rákérdeztem, hogy pontosan hogy is érti,hisz bizonyíték,jó mindent tudni. A barátom elmondta a havernak, hogy nonstop "azt" csinálták, az ágyban minden pózban, zuhanyzó, mikor kettesben lementek az étterbe későn (a csaj rokona a tulaj, szóval szabadbejárása volt mindenhová bármikor) az asztal alatt lesz_pta, a barátom az asztalon megd_gta, meg a széken, a medencénél, meg étkezéskor is állandóan taperolták egymást odalent.


Szerintetek normális?

Békülni akar. A lány állítólag nem akar tőle komolyat. Régen akart,de akkor a barátom nem hagyott ott.


Beismerte, hogy lefeküdtek, persze azt nem,hogy miket műveltek.



Ez most elég megemészteni...

Biztos szeret még.


Szerintetek egy ilyen hétvége nyomott hagy? Tudják hogy értem. Ugye nem szerette meg, vagy nem vált ki egy pasiból ragaszkodást az mocskos hétvégi dolog?


2017. jan. 9. 11:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, nem szokásom személyeskedni, de a leírtak alapján te nem vagy teljesen tiszta.


Az, hogy ezek után benned nem az fogalmazódik meg, hogy vajon pélapáttal, vagy szívlapáttal vágd-e pofán, hanem az, hogy miután szemrebbenés nélkül agyonkefélt egy másik nőt, vajon még szeret-e, hát... vagy társfüggőség, vagy Stockholm-szindróma, de semmiképp nem normális.


Leszögezném: azzal semmi baj nincs, ha az embernek vannak ellenkező nemű barátai. Viszont a barátság nem terjed ki a d*gásra meg a "hogy fektetnélek meg" jellegű beszélgetésekre.

Az pedig, ha valaki csak azért nem enyeleg mással, mert nincs rá lehetősége, az nem hűség. Mint ahogy láttuk is, az, hogy ideig-óráig nem engeded, hogy beszéljenek, attól ő még nem lesz hűséges. Az már rég rossz, ha valaki csak az alkalom hiánya miatt nem lép félre.


"nem történt semmi, leszámítva pikáns beszélgetéseket és pár találkát"

Aha, az aztán tényleg semmi, ha d*gásról beszélgetnek.


"Mikor ez kiderült, mármint hogy beszélget vele, kimagyarázta"

Azért kíváncsi lennék, hogy ezt hogy tudta kimagyarázni? "Drágám, csak barátságból írtam neki azt, hogy kinyalnám, mint Morzsi a leveses tányért, ezzel csak a barátságot akartam erősíteni, meg a barátnőmmel a kapcsolatunkat jobbá tenni". Valahogy így?

Őszintén kíváncsi vagyok, hogy hogy magyarázta ki.


"hiszen a kapcsolatunk remek"

Nem, nem az. Nem hogy remeknek nem mondható, de még csak jónak sem. Sőt, még csak átlagosnak sem. Ez egy kifejezetten rossz kapcsolat, amit te megpróbálsz mániákusan minél jobbnak feltüntetni. Nem vagy hajlandó észrevenni a napnál is világosabb hibákat, csak akkor, amikor már félrekefélt.

Az a kapcsolat, ahol csak azért nem chatszexel mással, mert megtiltják neki, az már eleve nem jó kapcsolat. Ráadásul egy jó kapcsolatban senki nem akar mással lenni.


"Majdnem szakítottam. Mint kiderült,a barátom azt a hétvégét végig kefélte a csajjal."

Ilyenkor megfordul a fejemben a kérdés: mi az, amiért már szakítanál vele? Mert ezek szerint az, hogy egy másik nőt kefél, az nálad még nem szakítóok. Ha két lánnyal kefélt volna, az már szakítóok lenne? Vagy még az sem? Akkor mi lenne az? Őszintén kíváncsi vagyok.


"Biztos szeret még."

Amikor ezt olvastam, leköptem a monitoromat a még a számban levő friss teámmal.

Most komolyan: te melyik bolygón élsz?

Ahol csak tud, kicselez téged, mással enyeleg, mással dug, és akkor szerinted biztos szeret.

Haragudj meg nyugodtan, de érzelmileg kb. egy 4 éves szintjén állsz, de még lehet, hogy ott sem.

De oké, játsszuk azt, mint amikor egy 3 évesnek kell valamit alaposan, szájbarágósan elmagyarázni.

Nem, nem szeret. Aki szeret, az nem teszi a farkát másik nőbe. Akkor sem, ha 5 éve együtt vagytok. Sőt, aki szeret, az nem más nőre fog vágyakozni 3 éve. Mert aki így tesz, az nem szeret. Érted? Aki másba élvez, az nem szeret. Aki mást nyal ki, az nem szeret. Érted már?


"Szerintetek egy ilyen hétvége nyomott hagy?"

Édes istenem...

"Ugye nem szerette meg, vagy nem vált ki egy pasiból ragaszkodást az mocskos hétvégi dolog?"

Ha ez megnyugtat, valószínűleg nem, nem a hétvégi dolog után szerette meg. Megszerette őt már jó régen, csak te voltál olyan butus, hogy a napnál is világosabb árulkodó jeleket se vedd észre.



Most komolyan: roppant naiv vagy. Ha a korodat nem írtad volna oda, nem gondoltalak volna többnek 14-nél, de még talán 12-nél sem. Megértem, hogy ez az első komoly kapcsolatod, összehasonlítási alapod nincs, a tárgyilagos gondolkodáshoz meg túl hiszékeny és naiv vagy.

Ha valaki szeret, az nem fog másra vágyni. Nem mással akar a szexről beszélni, nem mással alkarja megélni azt. És aki szeret, annak a pofája leszakadna már a gondolatától is, hogy mást megfektessen, nem hogy még egy hétvégét átkeféljen vele.

Te pedig tartsd egy kicsit többre magad, mint egy rongybaba! Mert kb. most az vagy. Egy játékszer, akit akármikor el lehet dobni, de ha szüksége van rád, akkor akármikor újra elővehet. Ennél azért tartsd egy kicsit többre magad! Legyen valami tartásod!

Pasikból meg van annyi, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük. Ne ragaszkodj már ennyire pont ahhoz, aki megaláz, és minimálisan sem tisztel.

2017. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"A barátom elég szexcentrikus."

Ééééés??????

Ettől még nem esik más megítélés alá a megcsalás.

Én is az vagyok, mégsem jutott eszembe soha megcsalni a barátnőmet. Akkor sem, ha épp nem volt kedve kamatyolni. Szeretem, elfogadom, hogy neki kicsit másak az igényei, végszükség esetén meg ott van a jobb kezem. De nem tudnék a szemébe nézni, ha megcsalnám.

2017. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt! Egyértelmű lenne, hogy ki dobnám függetlenül attól hogy mióta vagyunk együtt.. Aki egyszer megcsal az máskor is megteszi

. 23/ L

2017. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
fogadd vissza es heréld ki álmában.
2017. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
5év nagy idő. De minden további nap amivel most emészted magad tovább növeli azt amit egy számodra rossz kapcsolatban töltesz.....
2017. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
28%

Ha hűséges srácot akarsz, keress egy nagyon bénát.


A sikeresebb srácokat folyamatosan provokálják a csajok, nehéz minden kísértésnek ellenállni. Hosszabb távon mégis a sikeresebb férfi a legjobb választás. Lehet hogy az ilyen néha-néha félrelép, viszont nem olyan nagy érzelmi impulzus neki egy új csaj, hogy azért eldobja családi életét, otthagyja feleségét, gyerekeit. Egy szolidabb, de még viszonylag normális férfit új csaj sokkal jobban meg tud hülyíteni. Akik meg bénábbak, azokat lehet hogy senki sem akarná elcsábítani tőled, de az ilyennel meg Te sem lennél boldog.

2017. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

nehéz dolog és nincs jó megoldás.

Ha úgy érzed, hogy nem tudod elképzelni az életedet a pasival, házasság, gyerekek, nyugdíj kor, akkor talán ideje tovább lépni, addig amíg fiatal vagy.

Ha el tudod fogadni, hogy a pasidban van egy ilyen kicsapongó én, de ennek ellenére vele szeretnéd leélni az életedet, akkor hajrá.


Viszont ne hidd, hogy nem történhet ez még egyszer meg.

A pasit meg tudom érteni, abban a korban van, amikor mindenkit legszívesebben megdugna és nagyon imponál az, ha egy lány érdeklődik iránta, elveszíti az eszét, nem gondol a holnapra.

Ha az ő helyében lennék és azt látnám, hogy végigdughatok egy hétvégét majd úgy is meg lesz ez bocsátva, akkor nem fogadnám meg magamban, hogy ez volt az utolsó.

Nem fog változni. Ha nem bánta meg, ha nem változik gyökeresen, akkor mindig is ilyen fog maradni.

Vannak kicsapongások amiket meg lehet bocsájtani (1-1 flört, vagy házibulin valakivel egy menetre összegabalyodik), de több éves flört és utána egy szex maraton az nem "csúszik" csak úgy be, az megfontolt.


A legrosszabb amit tehetsz, ha vissza-csalod, azzal senkinek sem teszel jót.

2017. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
A vicc az, hogy úgysem fogsz szakítani, mert kapcsolatfüggő vagy, mert nincs tartásod, nincs büszkeséged. A pasid pedig újra és újra meg fog csalni. De innentől ezt magadnak köszönheted.
2017. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Pont az a lényeg,hogy velem tervezi a jövőjét. Az, hogy ő beszélgetett durva dolgokról,az is nemrég derült ki. Mi boldogan éltünk,tényleg nagyon odaadó volt velem, mindig mindenben segített nekem, a családomnak. Az elejétől kezdve komolyan állt a kapcsolatunkhoz. 16 évesen hónapokig tepert utánam. 17 éves volt,mikor összejöttünk. Kis hős szerelmes volt. Már akkor mondogatta, hogy én leszek a felesége. Aztán megismerte ezt a csajt. A haverja szerint úton útfélen leállt vele traccsolni. De akkor még csak heccelte, viccelődött vele, tetszett neki, flörtölt vele ilyenek. Aztán jöttek a titkos talik. A haverja mondta neki,hogy ezt kifogják szúrni,s ekkor visszavett. Majd újra beszélgettek. Aztán megint nem. És ez ment kb. 3 éve.

Erről én nemrég tudok. Tehát nyugodtan, mitsem tudva éltem, boldogan, mert nem látszott semmi rajta. Vagyis ezidáig nem is történt semmi,csak sóvárogott utána. Tette neki a szépet, kellette magát a csajnak. Nem értem én ezt az egészet.


Hihetetlenül gáz ez. Tényleg volt olyan, hogy hónapokig (1-2) nem beszéltek, aztán újra. És így tovább.


Ez idegesít még igazán a szex mellett, hogy 3 éve ha nem is rendszeresen, de igényelte a csaj társaságát.


De miért? Egy dolog, ha megnéz valakit, vagy 1-2x csetel egy p!csával,de ez már önmagában gáz.


Persze, hogy szakítok,de érteni is szeretném, hogy miért művelte ezt. Ezt nem 3 hét/hónapig csinálta. Biztos van ok erre.

2017. jan. 9. 13:35
 20/29 anonim ***** válasza:
Úgyis kibékül vele,amilyen hülye...
2017. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!