Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom megcsalt. Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt. Egy hétvégén át mással csinálta? Mi legyen? 5 év nagy idő.20l

Figyelt kérdés

5 éve van barátom. Kb. 2 év után megismert egy lányt. Sokáig tartotta vele a kapcsolatot, de nem történt semmi, leszámítva pikáns beszélgetéseket és pár találkát. Mikor ez kiderült, mármint hogy beszélget vele, kimagyarázta,megígérte, hogy befejezi, nem beszél vele. Ez működött is egy darabig. Aztán első kihágáskor (pikáns beszélgeté) lebukott. Én pedig kibuktam. Összevesztünk. Nagyon felbosszantott, hiszen a kapcsolatunk remek, miért kell mindig ennél a spinénél kilyukadni?

Lényeg a lényeg, mondtam, hogy gondolkozni akarok. Tudtam,hogy nem történt semmi, de a falra másztam attól, hogy bizonyos időközönként traccsol vele, mert beleüt a valami. Persze rimánkodott meg minden, de időt kértem.


Aztán nemrég kiderült, hogy elmentek pár haverjával pihenni. Érdekes módon ezt mondta, de igazából a lány invitálta meg. Ez persze utóbb derült ki. Azt mondta a csajnak, hogy összeveszett velem,ami igaz is. Majdnem szakítottam. Mint kiderült,a barátom azt a hétvégét végig kefélte a csajjal. A haverja mondta el, mert szerinte genyóság lenne ezt elhallgatni. Azt mondta, hogy kb.mint a nyúlak,csak azt csinálták. Fájt,de rákérdeztem, hogy pontosan hogy is érti,hisz bizonyíték,jó mindent tudni. A barátom elmondta a havernak, hogy nonstop "azt" csinálták, az ágyban minden pózban, zuhanyzó, mikor kettesben lementek az étterbe későn (a csaj rokona a tulaj, szóval szabadbejárása volt mindenhová bármikor) az asztal alatt lesz_pta, a barátom az asztalon megd_gta, meg a széken, a medencénél, meg étkezéskor is állandóan taperolták egymást odalent.


Szerintetek normális?

Békülni akar. A lány állítólag nem akar tőle komolyat. Régen akart,de akkor a barátom nem hagyott ott.


Beismerte, hogy lefeküdtek, persze azt nem,hogy miket műveltek.



Ez most elég megemészteni...

Biztos szeret még.


Szerintetek egy ilyen hétvége nyomott hagy? Tudják hogy értem. Ugye nem szerette meg, vagy nem vált ki egy pasiból ragaszkodást az mocskos hétvégi dolog?


2017. jan. 9. 11:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Még az alfa centaury nevű "bolygón" is csinálták és biztos szeret még.... Szerintem nem szeret és a legjobb lenne, ha messziről kerülnéd. A döntés a tiéd!
2017. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

A miértre vagy kíváncsi?

Nem szeret és nem is tisztel, azért. A száka jár csak, hogy te leszel a felesége, persze, hogy mondogatja, hiszen így kettőt is dughat. Te elhiszed neki, amit mond?

2017. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed a folytatásra...és önmagadat se alázd, és ne is sajnáld magad...lép tovább, hosszú távon meg fogja érni...
2017. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te vissza szoktad olvasni, hogy mit írsz? Ha igen, akkor nem döbbensz rá, hogy ez nettó hülyeség?


"Pont az a lényeg,hogy velem tervezi a jövőjét."

Te meg elhiszed. Bocs, de megint azt kell mondanom, hogy rémesen naiv vagy, és emellett még - nyugodtan pontozz le - nem is vagy túl okos.

Szerinted aki veled tervezi a jövőjét, az tényleg meg akar dugni mást? Most erre komolyan válaszolj!


"De akkor még csak heccelte, viccelődött vele, tetszett neki, flörtölt vele ilyenek."

Látod, amit te így elbagatelizálsz, az pont annak a jele volt, hogy valami nagyon nem működik. Tudod, ha egy kapcsolatban más tetszik, sőt, netán flörötlni is leáll vele, az azt jelzi, hogy itt rohadt nagy baj van. (De most komolyan: tényleg egy 20 évesnek a szájába kell rágni, hogy miért nem ideális az, ha a pasinak más jön be?...)

Persze, hogy azt mondja, hogy téged szeret, meg veled képzeli el a jövőjét, mivel tudja, hogy te ezt akarod hallani tőle. Az pedig nem okoz fizikai nehézséget, hogy azt mondja, amit hallani akarsz. Tudod, én is mondhatom azt, hogy én vagyok a római pápa, de attól az még nem lesz igaz.

Aki veled akarja leélni az életét, az elsősorban nem mondani fogja, hanem mutatni. A viselkedésével. Mondjuk azzal, hogy nem dug meg mást.


"Nem értem én ezt az egészet."

Mert nem akarod érteni. Könnyebb itt kipanaszkodni magad, aztán visszamenni a saját kis kapcsolatfüggő, kiszínezett világodba.

A te dolgod. Csak tudod, majd akkor ne gyere sírni, amikor újra megcsal, meg amikor majd szeretője, meg neadjisten gyereke lesz, miközben már házasok vagytok.

2017. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Igen!

Mondhatni mély nyomot hagyott valakiben a barátod!

2017. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Naív vagy, de nagyon.
2017. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Verd szét ezt a fäsztarisznyát! Megérdemelné.
2017. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Te vagy a barátja, akivel szeret beszélgetni, együtt lenni, akire biztos pontként tekint. és aki lehetőséget biztosiit neki arra, h mellette szerelme is legyen.
2017. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Előző kommentekből gondolom elég válasz érkezett, én inkább arra reagálnék/figyelmeztetnélek, hogy az a "haverja" aki ezt neked elmondta, lehet hogy azért mondta el neked, mert ő meg rád akar mászni... Mekkora gennyláda az olyan, aki így beköpi az állítólagos haverját, de mondjuk a pasid/exed se semmi...
2017. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!