Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedés kezdetén hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés kezdetén hogyan derítsem ki, hogy mekkora a farka?

Figyelt kérdés
Randizgatunk, de ő nem híve az ismerkedés eleji szexnek, azt mondta előbb szereti megismerni a nőt, ez 2-3 hét nála minimum. Én viszont ezt időpazarlásnak gondolom, mert hiába leszek belé szerelmes ez idő alatt, ha a szex nem jó vele, akkor pár hónapnál tovább úgysem leszünk együtt. Azzal nem értek egyet hogy kis pénisszel is lehet jó, mert én abból semmit nem érzek. Ujjazással, nyalással nem lehet egy életen át helyettesíteni azt az érzést mikor érzem ahogy mozog a puncimban és kellemesen feszíti. Nem kell hosszúnak lennie, de legalább vastag legyen. Mielőtt a frusztrált pasik beszólnának hogy én vagyok tág, és minden miattam van, nézzenek utánna hogy ez genetika. Éppen ezért fontos hogy kompatibilisek legyünk, nagyobb péniszhez tágabb hosszabb hüvely...kisebb péniszhez szűkebb rövidebb. És akkor nincs olyan hogy nem érzi a lány hogy benne van, vagy hogy mindig fájdalmas mert túl nagy a pasinak. Szóval lényeges kérdés hogy ebben összeillünk e. De a férfi elég visszafogott, ha rákérdeznék mekkora, tolakodásnak venné. Talán ha rendeznénk egy közös iszogatást nála, akkor felszabadultabb lenne, és a tapizást engedné?
2017. ápr. 15. 15:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Minden a beszélgetésen alapszik. Ha neki is előadod, amit itt, akkor tisztázhatjátok...



Amúgy itt rengeteg nagy farkú pasi van, akik bozonnyára jóképóek is :)

2017. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
akkora farka van amekkorát megérdemelsz.
2017. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Szegény srác,szurkolok neki azért hogy nehogy összejöjjön veled.Élete legrosszabb döntése lenne.
2017. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, hány éves vagy?
2017. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hetet várni te jó ég most mi lesz... Komolyan az ilyen nőket ki kéne vágni afrikába 100 kanos negro közé...
2017. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Ja persze biztosan hihető az,hogy a lány akar szexet,de a fiú visszautasítja,mert még időre van szüksége.:)Jó ,hogy már nem azt írod hogy,a fiú mindig arra hivatkozik,hogy fáj a feje..Ne nevettess már.
2017. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

Én férfiként egyetértek a kérdező hölggyel, jobb előbb mint később..

Nekem az a gyanúm, hogy amelyik fickó halogatja a dolgot, ott valamilyen probléma van.

Vagy kicsi, vagy nem áll, vagy hamar elmegy.

Azt hiszi, ha beleszeretsz előtte, akkor elfogadod.

2017. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki meztelen képet és kérd meg, hogy viszonozza.
2017. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Édes lyányom, te meg nézz utána, mi az az anatómia. Tudod, a hüvely tágulni, meg szűkülni is képes, aza idomulni az adott szerszámhoz.

A kérdezéssel nem mégy semmire, mert lódíthat is. Tapizással sem sokra, ugyanis a vérpénisz nyugalmi állapotban 8-10 cm, aztán ha izgul, kétszeresére nő. Vagy úgy gondoltad, hogy letapizod, felállítod neki, aztán elő a tolómércét?

:-)

2017. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Tőlem nyugodtan megkérdezhetnéd, megmutatnám :) Volt már szex több első találkozómon is
2017. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!