Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedés kezdetén hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés kezdetén hogyan derítsem ki, hogy mekkora a farka?

Figyelt kérdés
Randizgatunk, de ő nem híve az ismerkedés eleji szexnek, azt mondta előbb szereti megismerni a nőt, ez 2-3 hét nála minimum. Én viszont ezt időpazarlásnak gondolom, mert hiába leszek belé szerelmes ez idő alatt, ha a szex nem jó vele, akkor pár hónapnál tovább úgysem leszünk együtt. Azzal nem értek egyet hogy kis pénisszel is lehet jó, mert én abból semmit nem érzek. Ujjazással, nyalással nem lehet egy életen át helyettesíteni azt az érzést mikor érzem ahogy mozog a puncimban és kellemesen feszíti. Nem kell hosszúnak lennie, de legalább vastag legyen. Mielőtt a frusztrált pasik beszólnának hogy én vagyok tág, és minden miattam van, nézzenek utánna hogy ez genetika. Éppen ezért fontos hogy kompatibilisek legyünk, nagyobb péniszhez tágabb hosszabb hüvely...kisebb péniszhez szűkebb rövidebb. És akkor nincs olyan hogy nem érzi a lány hogy benne van, vagy hogy mindig fájdalmas mert túl nagy a pasinak. Szóval lényeges kérdés hogy ebben összeillünk e. De a férfi elég visszafogott, ha rákérdeznék mekkora, tolakodásnak venné. Talán ha rendeznénk egy közös iszogatást nála, akkor felszabadultabb lenne, és a tapizást engedné?
2017. ápr. 15. 15:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

A kérdezessel semmire se mész

Azt hazudik amit akar

2017. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Ez a nap kérdése.
2017. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%

Ez az oldal frusztrált pasik és tinédzserek játszótere, nem valami jó helyen kérdezel:)


A válaszom: tökre megértelek és nem kell rögtön ágyba bújnotok ahhoz, hogy felmérd.. mondd neki, hogy kívánod őt és örömet akarsz neki okozni. Ha ezt nem szeretné.. szerintem nem feltétlenül a méret miatt nem lennétek kompatibilisek:)

2017. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Most komolyan, első randin kávézó előtt rámarkolsz, megvárod amig megkeményedik és döntesz, hogy bementek-e?
2017. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A tapizásra gondoltam én is, ahogy olvastam a kérdést. Vagy annyira szemérmes típus, hogy még ilyenkor is arrébb húzódna, nadrágon keresztül sem hagyná, hogy megérintsed? Persze nem mások előtt nyíltan, hanem amikor kettesben vagytok éppen, vagy olyan pillanatban, amikor biztosan nem láthatja senki (pl. sötét moziteremben, vagy hasonló). ;)
2017. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ujjazással, nyalással nem lehet egy életen át helyettesíteni azt az érzést mikor érzem ahogy mozog a puncimban és kellemesen feszíti."

Akkor most nézd meg az ujjaid vastagságát. Ha attól el tudsz menni, akkor nem kell lóf..rok vastagságú pénisz sem, hogy kielégítsen.

És hiába vastag valakinek, vagy nagy, ha nem tud vele bánni.

Meg aztán nézz a neten nyugodtan, nők számára van intim torna, tessék csinálni, ha úgy érzed, hogy minimum lóf...rok vastagságú kell neked!

2017. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Egy életen át? Miről beszélsz?! Ha jön egy pasi, aki kiteszi neked, és fél centivel vastagabb, úgyis ráugrasz, otthagyod az addigit, hiszen kellemesebben feszít.

És így tovább...

2017. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
mennyi nálad a kicsi? ha nincsenek durván nagy elvárásaid, akkor nagy az esélye, hogy a srácnak sincsen gondja az adottságával. és az nagy baj, ha akkor derül ki, amikor lefeküdtetek? legfeljebb nem találkozol vele többet.
2017. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
..."mert hiába leszek belé szerelmes "....., kislány, ha szerelmes leszel belé, akkor a legkisebbet is tökéletesnek érzed majd.
2017. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A szexuális kultúrád gyaníthatóan a béka segge alatt lehet, de mindegy is, nem ez a lényeg.

Legegyszerűbb, ha egyenesen rákérdezel, és kész, legalább ő is tudni fogja, kivel áll szemben.

2017. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!