Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 hónapja ugyan azt álmodom.

Egyik jó fiú barátommal nálluk vagyunk,én pólóba és bugyiba ő csak boxerba(kék kockás boxer,rajtam meg rózsaszín tanga van elöl egy masnival)filmet nézünk,én elkezdem csókólgatni a nyakát,ő fel szisszen mert érlvezi. Erre ő azt kérdezi,hogy nem szeretném nezni a filmet? Én azt felelem,hogy szivesebben nézlek téged. Erre ő csak nézel? Én azt felelem ,hogy mit csináljak ha nem nézhetlek?! Ő erre mélyebb hangon azt válszolja csókól és ölelj. Én ekkor magamra húzom es hevesen csókólózunk majd simogatjuk közbe egymást. Aztán a bugyimba nyúl,majd egyre lentebb halad a csókjaival miközben lágyan kényezteti a csiklómat,aztán a nyelvével is rákezd. Majd hirtelen kép válltás és ekkor már én elégitem ki őt a számmal illetve a kezemmel. Nagy élvezetek és utánna egymás karjaiban alszunk el.

Szerintetek ez normális? Mi bajom lehet?

A való életben egyépként mind a ketten szüzek vagyunk és nem pettingeltunk soha és ilyen erotikusabb simogatások se voltak még.

Ő 18 én 19.

19/l kérlek ne kövezzetek meg ha valami mentális vagy egyéb probléma/betegség áll emögött. Csak kissé már fura ,hogy minden apró részlet és szó,árnyék,szuszogás,hang ugyan az.

Velem van a baj? Mit tegyek?



2017. márc. 12. 21:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, hogy ez egy jel. Lehet amúgy mondjuk valami karmikus-jellegű dolog is. Mert pl nekem is van egy ellenkező nemű barátom, nagyon szeretem, de nem akarunk egymástól semmi komolyabbat; és valaki egyszer amúgy mondott ilyet nekem, hogy miketten ővele valamelyik korábbi életünkben egymással ellentés nézetekért harcoltunk; és lehet, hogy akkor most viszont nagyon jóban vagyunk, és lehet, hogy ez most azért van pl h nagyon szeretjük egymást, hogy miketten kiegyenlítsük a kis "mérlegünket". Mármint ezt a végét csak én gondolom, hogy ez is benne lehet esetleg. Meg az is lehet, hogy egy előző életbeli jelenetet élsz újra, hogyha nagyon tiszta a képnek minden pillanata, és mindennap újra ugyanazt éled át. De arról viszont fogalmam sincs, mit jelenthet, hogyha ez valami kódolt-burkolt üzenet a Felsőbb énedtől. Hallottam egyébként olyanról, hogy mindenkinek más, egyéni a saját álombeli szimbólumrendszere; meg olyat is hallottam, hogyha többször ismétlődik valami az életünkben, akkor az tanítani akar nekünk valamit, és addig fog ismétlődni, amíg meg nem tanuljuk a leckét, mert akkor elvileg abbamarad. Szóval hát nekem fogalmam sincs, hogy mi lehet az, amit neked ebből az adott álomból le kéne szűrnöd. Ha ennyiszer ilyen tisztán ismétlődik, akkor szerintem nagy eséllyel nem valami kis tudatalatti vágyálom lehet; hogy a vágyadat éled ki álomban, ez lehetséges, hogy valami komolyabb. Én még egyébként azt is el tudom képzelni, hogy ez valami jósló álom lehet, hogy becsüld meg őt nagyon, mert lehet, hogy most még nem érzed úgy, de egy napon ő lehet a gyermekeid apja. Mert ahhoz azért eléggé határozott egy álom, hogy egy filmben látott jelenetet idézz vissza annyiszor magadban mondjuk, vagy egy regényben olvasott dolgot. Mert akkor pl tudnád is, hogy melyik film. Szóval szerintem lehet a jövő, a múlt is, vagy valami teljes egészében más dolog.
2017. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát elég kellemesen csalödnék ha ő lenne a jövőm:3
2017. márc. 12. 22:07
 13/14 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki tudja,hogy vannak azok a dolgok/vágyak aminek a beteljesülésére várunk. Várunk és várunk de nem történik meg. Aztán jön a csalódás. De néha vannak olyan szerencsések akiknek beteljesül vágyuk. Hát én is a szerencsések közé tartozom,ha úgyvesszük.


Szóval álmom beteljesülni látszik. Anya vett egy rózsaszin tangát nekem,persze elöl masnisat. (De nem tud az álmomról)

Az említett fiú áthívott magához filmezni,de előtte küldött egy képet mert új nadrágot vett. A képen nincs rajta póló és látszik a boxere. Kék kockás boxer.

Eddig minden klappol. Majd a többi később eldől.❤

2017. márc. 17. 18:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Hajrá! :)
2017. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!