Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 hónapja ugyan azt álmodom.

Egyik jó fiú barátommal nálluk vagyunk,én pólóba és bugyiba ő csak boxerba(kék kockás boxer,rajtam meg rózsaszín tanga van elöl egy masnival)filmet nézünk,én elkezdem csókólgatni a nyakát,ő fel szisszen mert érlvezi. Erre ő azt kérdezi,hogy nem szeretném nezni a filmet? Én azt felelem,hogy szivesebben nézlek téged. Erre ő csak nézel? Én azt felelem ,hogy mit csináljak ha nem nézhetlek?! Ő erre mélyebb hangon azt válszolja csókól és ölelj. Én ekkor magamra húzom es hevesen csókólózunk majd simogatjuk közbe egymást. Aztán a bugyimba nyúl,majd egyre lentebb halad a csókjaival miközben lágyan kényezteti a csiklómat,aztán a nyelvével is rákezd. Majd hirtelen kép válltás és ekkor már én elégitem ki őt a számmal illetve a kezemmel. Nagy élvezetek és utánna egymás karjaiban alszunk el.

Szerintetek ez normális? Mi bajom lehet?

A való életben egyépként mind a ketten szüzek vagyunk és nem pettingeltunk soha és ilyen erotikusabb simogatások se voltak még.

Ő 18 én 19.

19/l kérlek ne kövezzetek meg ha valami mentális vagy egyéb probléma/betegség áll emögött. Csak kissé már fura ,hogy minden apró részlet és szó,árnyék,szuszogás,hang ugyan az.

Velem van a baj? Mit tegyek?



2017. márc. 12. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2017. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj! Egyszeruen csak durvan be vagy indulva a dologra. Lehet hogy magadban elnyomod, de az almaidnak mar nem tudsz parancsolni! :)
2017. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A kérdést már egyszer kiirtam de sajnos törölték. Ahogy minden kérdésemet is,pedig nem szegtem szabályt.
2017. márc. 12. 21:36
 4/14 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mit tegyek. Mit tehetnék?
2017. márc. 12. 21:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Hívd át filmezni ;)
2017. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát ez nem ilyen egyszerű mivel kolis így csak 2 óra kimenőt kap:( és a kolijától hozzánk 1 óra az út.
2017. márc. 12. 21:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Hétvégén is csak 2 óra?
2017. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon messze lakik. Szlovákiába
2017. márc. 12. 21:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor keress másik pasit.
2017. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hétköznap szoktunk heti 2-3 alkalommal találkozni,nyáron nálluk vagyok(mármint nem nálluk hanem szlovákba) olyankor szinte napi szinten együtt vagyunk,meg hosszabb szünetekben.
2017. márc. 12. 22:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!