Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek átlagban a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átlagban a férfiak vagy nők önzőbbek szexuális téren?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 07:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szerintem erre a kérdésre csak biszexuálisok tudnak válaszolni, és még az ő válaszuk sem lenne korrekt, mert ők is csak a saját, szűk merítésükből van tapasztalatuk.

Heteró nőként nem tudom, hogy más nők mennyire önzők. Férfiakról van tapasztalatom, róluk amit egész biztosan állíthatok, hogy nem egyformák. Van, aki önző, és van, aki önzetlen. Szerencsére az utóbbiak vannak sokkal többen.

2017. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én csak a saját életemről tudok nyilatkozni. Azt gondolom,hogy elsősorban korfüggő.Egy 17-18 éves srác csak a maga javát keresi,olyan új élmény neki a szex. Egy huszonéves leginkább az alkalmat keresi,hogy gyűljenek a strigulák,az sem a minőségre megy. Ezeknek a korosztályoknak én akartam megfelelni. Most,30 felett egy szuper pasival összeszokva én vagyok az önzőbb. Nem mondom,hogy nem elégítem ki néha önzetlenül,de akkor általában menstruálok. Egyébként neki sincs ellenére az,hogy kicsit önző vagyok,ő sem marad kielégületlen,de az én igényeim szerint jatszunk.
2017. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

20!

Egyet mondjal..

2017. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Én hetero vagyok, nem sok partnerrel, szóval nem tudok olyan hű, de nagy beszámolót a saját partnereimről...

Amiket látok és hallok azok alapján én a férfiakat (vagyis talán a fiúkat inkább) tartom önzőbbnek...

Tapasztalataim szerinte a nők, mivel ugye hetero vagyok :D de véleményem szerintem a látottak/hallottak alapján a férfiak, DE lehet az is, hogy inkább a nők panaszkodnak erre :)


24F

2017. márc. 3. 13:12
 25/26 anonim ***** válasza:

Fene se tudja.

A barátom önző, de mindig mondja, hogy úgy csinálja, hogy én is élvezzem, és élezem is, hajjaj!

2017. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Miután a szexuális aktus a férfi orgazmusával végződik, a nőé nem feltétel, így a férfiaknak több alkalma van arra, hogy önzőbbek legyenek. Miután sok nőnek egyáltalán nem,vagy csak ritkán van orgazmusa, de ennek ellenére rendszeresen szeretkezik a párjával (én itt most nem azt állítom, hogy mindez a férfi hibája)szerintem a nők alapvetően odaadóbbak a szexben.

Az igaz, hogy a nők sokszor nem annyira aktívak, de ennek nem mindig önzés van a hátterében, sokszor szégyenlősség stb. (Én pl nem szeretek lovagolni, mert nem akarom hogy lássa a mellemet közben, ráadásul abban a pózban nem is nagyon érzek semmit. De amúgy aktív vagyok, csak az valahogy nem megy.)

És még valami: én sokszor adtam már orális szexet úgy, hogy nem tudta viszonozni (megvolt nekem, fel voltam fázva vagy csak időhiány stb) De olyan még sosem fordult elő, hogy kinyalt volna csak úgy hogy ő semmit nem kap cserébe. És ezt már más nőktől is hallottam.

2017. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!