Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érezhet valaki szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valaki szexuális vágyat a gyűlölet iránt? 22L

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik de, egy ideje erős bizsergést és szexuális izgalmat érzek, ha gyűlölködnek a közelemben.A fizikai bántalmazás nem, de pl. a gyűlölködés egyéb formái, megalázás adok-kapok formában egyaránt izgat.

Szeretnék többet tudni erről, hogy mégis mivel diagnosztizálható ez az érzés.A segítségeteket előre is köszönöm!



2017. febr. 22. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

túl sok sötét ötvent néztél.


am nincs ezzel baj, mindenki másra gerjed.


én pl azokra a csajokra akik szendék, visszahúzódóak, és az ágyban viszont elengedik magukat.

26/F

2017. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gyulolet izgat fel. Hanem a konfliktusbol adodo alarendeltseg.

Ennyi...innentol mar egyszeru

2017. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nem a gyűlölet iránti vágy, hanem szub hajlam :D
2017. febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Mindkét része izgatja, nem biztos hogy sub...
2017. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen, ez az erős inger hasonló érzelmeket válthat ki mint a szex. Magas vérnyomás, mozogni vágyás, erős érzelmek, szét akarod tépni a másikat... kicsit kéz a kézben jár ilyenkor az agresszió és a szexualitás.

Ezért van az, hogy jól esik a szakítós szex, a kibékülős szex vagy olyan pasival a szex aki alapból felidegesít.

2017. febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, simán elképzelhető akár a gyűlölet iránti szexuális vágy is.

Szerintem jól leírtad: ahogy megalázzák az emberek egymást, ez izgathat téged. Nem tudom, ez feltétlen gyűlöletből kell-e, hogy jöjjön, mert valaki pusztán szórakozásból is alázhatja a másikat.

Engem ez a dolog nem vonz, de szívesen beszélgetnék vele rólad, mert érdekel. Az is érdekelne, hogy mikor, milyen régen fedezted fel ezt az egészet magadban, és hogyan.

2017. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* Szívesen beszélgetnék veled róla.
2017. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.

Élvezném, ha egy lány WC-nek használná a számat, belepisilne, kakilna, lenyelném.

A másik feletti uralom is a gyűlölet egyik formája.

2019. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!