Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek átlagban a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átlagban a férfiak vagy nők önzőbbek szexuális téren?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 07:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
A nők... de, ezért biztosan megkapom a magamét...
2017. márc. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
A nők. Sok nő csak fekszik szex közben, mint egy darab fa. Amúgy is a nők szoktak szakítani, ha nem jó a szex, vagy ha nem elég nagy a párjuk szerszáma.
2017. márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

belőletek a csalódottság beszél? :)

nem piszkálódásképpen mondom, csak kérdezem hogy tapasztalat, vagy inkább elméleti dolog? :)

2017. márc. 3. 08:11
 4/26 anonim ***** válasza:
44%

Nem...belőlem az itt olvasott és a barátok által elmondott tapasztalatok mondatják ezt.


Csalódottság semmiképp, mert hetero nő vagyok, de nem vallom magam önzőbbnek az ágyban. Ha a sz.pás túlzott szeretete, nem számít annak. Inkább szeretek orál során én adni, mint kapni, ha ez annak számít, akkor valóban, én is az önző nők közé tartozom.


#1

2017. márc. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%
erre mégis milyen választ vársz? Szerinted a potenciális válaszadók hány százaléka dugott már annyi nővel és férfival is ahhoz, hogy konklúziókat tudjon levonni? Nyilván a férfiak erre a válaszra azt írják majd, hogy a nők, és vice versa. Egyébként pedig képzeld: személyfüggő. Nincs olyan általános társadalmi törvény, ami 3.700.000.000 nőre igaz lenne.
2017. márc. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Férfiak. Több olyan partnerem volt már akik aktus végén mikor Ők elélveztek és én még nem értem a csúcsra. Egy vállrándítós " Bocsi "-t kaptam. Megsem próbáltak örömet szerezni nekem.
2017. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
4%
Nők!
2017. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#5:

simán egy véleményt várok tapasztalatok/hallottak alapján...


mind2 nemből vannak önző és odaadó felek, tudom, hogy nem ennyire fekete-fehér a világ, de érdekelne más véleménye a témában

2017. márc. 3. 08:25
 9/26 anonim ***** válasza:
64%
nagyobb %- ban a ffi
2017. márc. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egál, kb 50-50%....
2017. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!