Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek átlagban a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átlagban a férfiak vagy nők önzőbbek szexuális téren?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 07:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
39%
egyszerűen válaszolok.. személyiség függő
2017. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Ramone ***** válasza:
0%

Szerintem a nők... De ez nem feltètlenül tudatos... Inkább nézzük úgy hogy egy átlagos pasinak kevesebb esélye van szexelni, mint egy átlagos nőnek. Tehát a pasinak jobban meg kell erőltetni magát ha szeretne még azzal a lánnyal szexelni.

És most nem a Brad pittek meg pláza lányokra értem hanem tényleg az átlagos emberek közt

2017. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
A férfiak!20/N
2017. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%

#13


Ezt a rettentő sok tapasztalatod mondatja veled, vagy mi alapján válaszoltál a kérdésre?


(Nem kötözködésből, komolyan érdekelne.)

2017. márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

talán picivel a nők, de ez felfogás kérdése, ők azt mondanák, hogy a férfiak és az indokuk is érthető


- A férfiak, mert nekik mindig jó a szex és azzal ér véget, hogy elsülnek és kielégülnek

- A nők, mert elvárják, hogy elcsábítsák, játszanak velük és oda tegyék magukat a férfiak, hogy nekik legyen jó ha már nem megy nekik olyan könnyen mint nekünk

2017. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
55%
A férfiak szerint a nők, a nők szerint a férfiak.
2017. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%

A férfiak!

Az én helyzetem: a párom 2 éve nem képes kielégíteni, de úgy, hogy nem is próbálkozik! Szex közben mindig nagyon hamar elmegy, utána semmi, egyszer-kétszer próbált ujjazni, de rosszul csinálta, erőszakosan és fájt, amikor nagy nehezen odáig jutottunk, hogy élveztem volna, abba hagyta mert közben ELFÁRADT (persze az kit érdekel, hogy orálnál az én szám is elfárad...)! Nyalni egyáltalán nem tud, hiába mondom neki hogyan élvezném jobban, nem figyel rám!

Én pedig vele szemben eddig teljesen önzetlen voltam, sokszor megleptem egy szép fehérnemű szettel, kielégítettem szájjal is, akkor is ha épp nem fürdött előtte órák óta, nyáron, le is nyeltem... Mindig szexeltünk ha úgy akarta (persze az elején én is akartam, mostra telt be a pohár). Szóval összességében egy önző alak és most már elegem van belőle. Ebből szakítás lesz.

2017. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%
A férfiak...persze te sz.pd le minden szexnél, ja és mindig akarj szexelni, amikor ő is, aztán örülj, ha cserébe próbálkozik egy kis csiklóizgatással, de nem ám sokáig, mert elfárad a keze. Az nem érdekli egyiket sem, h nekem meg az állkapcsom, mikor csinálom neki az orált...viszont a végére mindegyik kielégül, én meg le vagyok sz.rva az esetek nagy többségében. Ja és kapcsolatokról van szó...
2017. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%

Ferfiak!

Lasd. Anal!

2017. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Ramone ***** válasza:
33%
Nem minden pasi akar análozni ez ne legyen már indok.
2017. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!