Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg magától fog jönni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg magától fog jönni, kívánni fogom az első szexet, ha megtaláltam a megfelelő párt? 18/L

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek, de egyszerűen nem izgat a szex, amiből egyre több a konfliktus, hisz nem élünk nemi életet. Teljesen helyénvaló, hogy a barátom már le szeretne feküdni, de engem valamiért taszít ez az egész. Egyre többet veszekedünk vele, mert már magától a témától is ideges leszek, szóval szakítani fogok vele. Egyszerűen ez nem működik részemről, és ő pedig megérdemelne egy olyan barátnőt, aki sokkal több mindent tud neki nyújtani, többek között szexet is. A barátommal a kapcsolat is elég nehezen indult be, többszöri visszautasítás után adtam be a derekam, de szerelmes sose voltam.


Kezdek amiatt aggódni, hogy aszexuális vagyok (mondjuk olyasmi igényeim vannak, mert rendszeresen ön-kielégítek). A másik, ami eszembe jutott, hogy talán az hiányzik, hogy érzelmileg sokkal erősebben kötődjek a barátomhoz, épp ezért is szeretnék tőletek ez ügyben tanácsokat, tapasztalatokat:


Tényleg magától fog jönni, kívánni fogom az első szexet, ha megtaláltam a megfelelő párt?


Köszönöm a válaszokat, a segítséget!


2017. febr. 12. 22:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Sok itt a naív ember.


Igenis van baj veled. Nem is kicsi. Nem csak azért mert egy olyan sráccal jársz, akit nem szeretsz; hanem mert aszexuális is vagy. 18 évesen a legyet kellene röptében, nem igaz szerelemről szőni hamis álmokat.

2017. febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, talán te látod jól, utolsó!
2017. febr. 12. 23:33
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Majd velem élvezni fogod :D
2017. febr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Megerősítem, hogy úton vagyok hozzád.


Szép álmokat: Az első szex.

2017. febr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"magamban kell ezt az egészet rendeznem és utána kapcsolatba lépni"


Te magad írtad le a helyes választ.

Nem vagy szerelmes (csak azt hitted amit érzel az az) és/vagy nem érdekel vele a szex.

De az is lehet, hogy mikor összejöttél vele, már akkor az volt a fejedben, hogy nem lesz vele szex.


Tanulás/tapasztalatszerzés stb.?! Lehet az többet és Neked ha csak szimplán szeretnek. Keress olyat aki !!igazán szeret, mert az akár évtizedeket is képes várni.

2017. febr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
5%
Ostoba
2017. febr. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom a párodat, mi a szarért kellett elhitetned vele, hogy esetleg szereted? Mert azért az meber többnyire vonzódik a másik iránt, ha már kapcsolatot kezdett vele...

De nagyon helyes, hogy rájöttél a hülységedre és végre elengeded, hadd találjon olyan lányt, aki szereti.


A konkrét kérdésedre a válasz: igen... bár én az exemet annyira nem kívántam (pedig szerettem), viszont apáromról második randin majdnem leszedtem a ruhát, úgy állított le :)

2017. febr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!