Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg magától fog jönni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg magától fog jönni, kívánni fogom az első szexet, ha megtaláltam a megfelelő párt? 18/L

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek, de egyszerűen nem izgat a szex, amiből egyre több a konfliktus, hisz nem élünk nemi életet. Teljesen helyénvaló, hogy a barátom már le szeretne feküdni, de engem valamiért taszít ez az egész. Egyre többet veszekedünk vele, mert már magától a témától is ideges leszek, szóval szakítani fogok vele. Egyszerűen ez nem működik részemről, és ő pedig megérdemelne egy olyan barátnőt, aki sokkal több mindent tud neki nyújtani, többek között szexet is. A barátommal a kapcsolat is elég nehezen indult be, többszöri visszautasítás után adtam be a derekam, de szerelmes sose voltam.


Kezdek amiatt aggódni, hogy aszexuális vagyok (mondjuk olyasmi igényeim vannak, mert rendszeresen ön-kielégítek). A másik, ami eszembe jutott, hogy talán az hiányzik, hogy érzelmileg sokkal erősebben kötődjek a barátomhoz, épp ezért is szeretnék tőletek ez ügyben tanácsokat, tapasztalatokat:


Tényleg magától fog jönni, kívánni fogom az első szexet, ha megtaláltam a megfelelő párt?


Köszönöm a válaszokat, a segítséget!


2017. febr. 12. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Hát sajnálom a párod!
2017. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én is, ezért is fogok szakítani vele, mert ez nem működik. magamban kell ezt az egészet rendeznem és utána kapcsolatba lépni
2017. febr. 12. 22:37
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Hiba volt belemenni ebbe a kapcsolatba. Ha nem vagy szerelmes a párodba, nem kívánod őt... Hiába volt kitartó, nem kellett volna fűznie, mert ha nem, akkor nem. Nincs veled semmi gond, de ne járj olyannal, akihez nem vonzódsz, bármennyire is erősködik. Te is számítasz, nem csak ő, hogy járni akar vele, és neked is vonzódnod kell hozzá! Enélkül ne menj bele! Te is számítasz! Nem vagy aszexuális, csak olyannal jársz, akivel nem kéne.
2017. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
1. Nem a párját kéne sajnálni, hanem a lányt, hogy a párja rádumálta magát, pedig a lány nem is vonzódik hozzá. Most miatta gondolja a lány magát nem normálisnak, aszexuálisnak, stb.
2017. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, hiba volt belemenni a kapcsolatba. És hiba volt folytatni is. Szakítani fogok vele, egy ideje érik bennem a gondolat és meg fogom tenni. Mindkettőnknek jobb lesz.
2017. febr. 12. 22:42
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Talán ha kicsit türelmesebb lenne veled, lehet semmi baj nem lenne idővel. A szex, főleg az első nem olyan dolog amit erőltetni kell... azért tenni kell, egy lány ártatlanságát ki kell érdemelni. És nem követelni azt, azért mert... Sok fiú ezt nem fogja fel, mivel egy alapvető szexuális kultúrája sincs, csak dugni akar mint a többi, legyen mivel dicsekedni. Egy ilyennek ne is add oda magad, mert ő azt akarja.


Egy fiú.

2017. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Igen, igen, igen!

A szenvedélyes szerelem együtt jár a szexuális vággyal. Akit szeretsz, azt szőröstül-bőröstül magadénak akarod tudni, legszívesebben belebújnál, fölfalnád. És nem taszít semmija, sőt! Nem lesz probléma a szűzességed sem.

Ha majd ezt érzed, akkor vagy igazán szerelmes.

2017. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodtam, köszi a válaszokat.

Remélem is, hogy majd jönni fog a szex és nem csak kényszer lesz!

2017. febr. 12. 22:58
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Te ezt a pasit soha nem fogod kívánni.

Hagyd ott.

2017. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen semmi baj veled. Nem vagy szerelmes, nem ő a megfelelő pár neked. Ennyi.

Szakíts vele mert ennek a kapcsolatnak nincs így értelme. Majd találsz olyan fiút akivel minden szuper lesz és kívánni fogod vele a szexet!

2017. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!