Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kellemetlenül kell éreznem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlenül kell éreznem magam, amiért szeretem a spermát?

Figyelt kérdés

Imádom, ha a párom a számba élvez. Van benne valami hihetetlenül izgalmas. Normális nőnek tartom magam. Évek óta komoly párkapcsolatban élek, szeretem a munkám.


Időnként kényelmetlenül érzem magam. Szeretem a párom spermáját, mégis azt érzem, hogy alantas vagyok.


Elsősorban nők véleménye érdekelne, hogyan látják mindezt. Bunkók kíméljenek. Nem fogok privát üzenetre válaszolni. Nem ismerkedni akarok, mert van párom.



2017. febr. 4. 12:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
A gyk az a hely, ahol minden pasinak 20-as f...a van, a nők meg imádják a spermát. Kéne egy csoportos találkozó. :D
2017. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt is szereted, ha szétkeni az arcodon a makkjával, majd lenyalja és átcsurgatja a szádba? :)
2017. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem, én is szeretem.
2017. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Borbás Gyula ***** válasza:
Szia!!! Szerintem nem kellemetlen.Mindenki mást szeret,én a csülök pörköltet szeretem.
2017. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
A házasságok, párkapcsolatok két színtéren játszódnak. Van egy nappali színtér, amit mindenki láthat, s létezik egy éjjeli színtér, ami két a ember magánügye. Ez utóbbihoz senkinek semmi köze.
2017. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Bocs ha férfiként írok, nyilván van egy normális határ, meg egy perverzió, ami beteges.

Ha mondjuk hetente 2-3-4 alkalomkor szexeltek és lenyeled, az normális dolog. A nők normális kapcsolatban mivel szeretik a párjukat, és a péniszüket, izgalmas ha a szájukba élvezik és lenyelheti-ez normális.

De az nem normális, ha vki hetente többször gangbang összejövetelt szervez, csupán, hogy televerjék a száját, hogy lenyelhesse. Ez már perverz és beteges.

2017. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!