Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most mondjam neki hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mondjam neki hogy a perverz szexet szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 2 hete vagyunk egy pár. Olyan sokan szajkózzák, hogy a szexuális vágyakat a kapcsolat elején bölcs dolog tisztázni, nehogy később probléma, megcsalás legyen belőle.. Na most, most még az elején vagyunk..viszont már érzek iránta. Most mondjam el neki, hogy a pisiszexre és köpködős szexre bukom? Azt sem tudom, hogy ezeket vele tudnám-e csinálni..Mi legyen?

2017. jan. 31. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a legjobb igen az lesz ha az elején letisztázod vele,hogy ezeket is szereted vagyis leginkább erre buksz.

De ha ezek neki nem fekszik akkor nem tudom mi legyen mert ha szereted akkor vagy lemondasz róla vagy pedig ha még nem próbálta akkor mondod neki,hogy próbáljátok ki hátha belemegy vagy ha már próbálta de nem jön be neki akkor vagy igen lemondasz róla vagy pedig lebeszéled vele,hogy legyen néha néha mondjuk hete 1 alkalom vagy 2 hetente vagy ezt már Rád bízom de ez a lényeg,hogy mindent meg kell beszélni normálisan.

2017. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ez a bukás annyira fontos neked akkor mondd el. Ha csak de jo lenne néha az is, akkor késöbb probáld meg vele.
2017. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!