Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 5 éve vagyunk házasok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve vagyunk házasok, de most a részemről (nő) képbe került egy 3. Nagyon szeretem a férjem és nem akarom elveszíteni, de a másikra is szükségem van. Mit tegyek? Mondjam el neki, vagy inkább hallgassak? N

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 07:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Használd mindkettőt más is így csinálja!
2015. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
persze mond csak el neki hátha ki b asz mint macskát szarni. ahol van 2 oda nem való egy harmadik. de ha neked kell a harmadik is akkor jobb ha 7pecsétes titokban tartod. a férjed biztosan nem nézné jó szemmel ha a feleségét más is hasznàlatba venné. (te is tudod miről beszélek)
2015. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A másik pasi jobban dug mi? 😂
2015. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted a férjed akkor nem teszed ezt vele.
2015. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Na megint egy ribizli hajlamu feleseg, ej de sokan vagytok mostanaban....
2015. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy hasonló kérdés pár napja, időt spórolva bemásolom csak, amit oda írtam:

Szerintem várd meg míg lesz két gyereketek, egy kis lakáshitellel, hogy válás esetén apuka és a gyerekek is jól megszívják, mert te nem bírsz magaddal. Hányingerem van a ilyen nőktől, mert tudom, hogy meg fogod tenni. És sajnos egyre több van belőletek. "A fajtádnak rib..anc és nem nő a neve" sor jutott eszembe egy ismert zenéből.

Pontozzatok le, de ez így lesz!

2015. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#6


Nem kellene rib a ncozni amíg nem ismered a részleteket

2015. jún. 21. 10:21
 8/24 anonim ***** válasza:

Mire kell a 3. ? Miért van rá szükséged?


Szerinted mi fog történni, ha elmondod, és mi fog történni elfojtod?

2015. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kellene rib a ncozni amíg nem ismered a részleteket"


Eleget elárultál már magad... Te most a felelősséget akarod megúszni. Miért nem vagy képes felnőtt emberként dönteni és vállalni a következményeit?

2015. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Undorító ember vagy és úgy látom nem csak szerintem.


Legalább legyen benned annyi, hogy nem a férjed háta mögött dugatod magad hanem megmondod a szemébe hogy vége, aztán keresed máshol a boldogságodat.


Ribizli.



24N

2015. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!