Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 5 éve vagyunk házasok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve vagyunk házasok, de most a részemről (nő) képbe került egy 3. Nagyon szeretem a férjem és nem akarom elveszíteni, de a másikra is szükségem van. Mit tegyek? Mondjam el neki, vagy inkább hallgassak? N

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 07:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
nem szeretném elhagyni mert a férjem
2015. jún. 21. 16:06
 12/24 anonim ***** válasza:
Férjed impotens, azért kell a másik?
2015. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem impotens...
2015. jún. 21. 19:44
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hamar házasodtál, jött a nyár aztán jó lenne még pár féniszt leszopni...
2015. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Gondolom hamar házasodtál, jött a nyár aztán jó lenne még pár péniszt leszopni...
2015. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, barmennyire is nem tetszik , ribizli vagy!
2015. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet leszavazni, DE


ez teljesen normális és minden házasságban vagy párkapcsolatban elő szokott fordulni, hogy valaki más bejön a gépbe. Ez általában mindig akkor van, amikor komolyabb problémák vannak a kapcsolatban, amit nehezen kezeltek. Ez az a másik fél, aki számodra szimpatikus vagy már többet is érzel iránta (általában hirtelen fellángolás gyorsan elmúlik idő kérdésével, de egyén függő), ő pótolja azt a dolgot, amit a férjed nem ad meg. Normális egy házasságban a konfliktus, illetve hogy nem vagytok mindig boldogok egymás mellett. A problémáitokat mindenképpen kezelnetek kéne szerintem, hiszen te sem akarsz úgy gondolom elválni tőle.


Nem tudom a problémátok milyen mélységig van,de akár szakemberhez is elmehettek(párkapcsolati pszichológus). Te ismered a férjedet ezt a helyzetet, hogyan kezelné. Nálunk ilyen helyzet a páromtól is volt és sajnos nálam is, hogy bekerült egy 3.,de úgy bírtuk ki, hogy elmondtuk egymásnak és segítettünk egymásnak ebben a helyzetben. Valaki rosszul kezeli. Mi ismerettségi körünkben volt már ilyen és ők is megbeszélték és jól kezelték és megfogadtuk, hogy mi is így teszünk, ezért működött is, amikor helyzet volt sé mertünk őszinték lenni. De őt viszon

2015. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
*de őt viszont te ismered.
2015. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%

Most olvastam a kérdésed és…

Én bizony most a védelmedre kelek. Szánalmas hogy úgy szidalmaznak, hogy nem ismerik a részleteket, én is voltam szerető, nem lehet könnyű. De hogy a kérdésedre is feleljek.

NEM SZABAD ELMONDANOD! Tévedsz, ha azt hiszed, megbocsájt majd. Nem fog! Ha netán idővel azt hinnéd, hogy már továbbléptetek, és túlélte a kapcsolatotok, akkor egy hevesebb vita közben mindig előkerülne a dolog. Nem! Nem! Szabad elmondanod semmiképp.

Ha viszont feszélyez ez a helyzet, akkor döntened kell. Melyiküket választod…

És ha netán az új kapcsolatot választod, még akkorse mond el a férjednek, hogy már van valakid. Költözz el, s ha már külön vagytok, akkor szólj, hogy van valaki. de még akkorse mond el hogy ő már régóta volt…

2015. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Csodálatos tanács volt 19-es. Az egyetlen kérdésem, hogy ha ennyire nem számít a hűség, tisztesség, meg hogy mit érez a férje, akkor mi értelme van a kapcsolatnak? Teljesen fölösleges együtt élnie valakivel, akivel szemben ennyire nem érez felelősséget...
2015. jún. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!