Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 5 éve vagyunk házasok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve vagyunk házasok, de most a részemről (nő) képbe került egy 3. Nagyon szeretem a férjem és nem akarom elveszíteni, de a másikra is szükségem van. Mit tegyek? Mondjam el neki, vagy inkább hallgassak? N

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 07:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz senki negatív véleményével. Tedd meg amire vágysz ! Nem vagy emiatt ribi. Egy Nő vagy, akinek vannak szexuális vágyai.
2021. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#19: Igen, csodálatos tanács volt!

#20:A hűség, tisztesség: ezek elméleti fogalmak, a filozófusok elmélkednek róluk. Az, hogy mit érez a férj- na , ez valóságos dolog. Ha a férj megtudja, hogy van más, nyers fájdalmat érez, azt, hogy ő 'kevés', más férfi simán tudja azt hozni, amit ő nem... Ha 'kiszeretett' belőle a feleség, de nincs másik, az is fáj, de sokkal másabb intenzitással, nem generálja azt az érzést, hogy 'kevés vagyok, mint férfi'.

Kérdező! Én pont ebben a helyzetben vagyok, mint te, csak- nyilván korunkból adódóan- az indító okaink mások. Több, mint egy éve van szeretőm- mindig csak egy, de most már a többedik, de úgy gondolom, ő lesz az utolsó. A férjem nem tud róla, nagyon titkolom, igen sok energiát fecvcölök a külső kapcsolat elrejtésébe. És csak egy ok miatt: hogy ne fájjon a férjemnek, akit szeretek, becsülök- igaz, hogy 20 év házasság után már nem vagyok szerelmes, de őszintén szeretek- én nem akarok bántani. De szükségem van a szexre és ezt ő már nem tudja megadni nekem. Tehát szeretőm van.... De a férjem nem akarom elhagyni. De ha lebuknék, borulna minden, ami miatt eddig hazudoztam. El ne mondd! Gondold át, hogyan jó neked, mi fér bele a lehetőségeidbe, az érzelmeidbe, az 'erkölcseidbe', és dönts! De a férjed ne vegyen észre semmit!

2022. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Miért van szükség a másikra?
2022. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#23: Sok oka lehet... Igazából mindegy is, én a kérdést másként tennem fel: van-e értelme megorizni a házasságot és mellette megszerezni a férfit szeretonek (és velhetoen meg is tartani) vagy borítani a házasságot? De ezt megválaszolta a kérdező, meg akarja tartani... Az ok tipikus lehet, gyerek, hitel, vagyon, de az is, hogy szereti, vele képzeli a kov 30 évet, de most "megkivanta" a harmadikat és nem bír lemondani róla. Az okok lényegtelen, a technikai megoldás a lényeges és az, hogy a kérdező hogyan rendezi el magában a csalast és hogyan hat az a kapcsolatára. Mert ha kiderul, akkor nagyon hat, de ha titok marad, akkor is befolyásolja a házasság dinamikajat.
2022. jún. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!