Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobban szeretem ha nyalnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban szeretem ha nyalnak mint ha dugnak. Hogy mondjam meg a páromnak?

Figyelt kérdés
Ő kimondottan nem is szeret nyalni és félek ha elmondom neki akkor kidob (mert szerintem megtenné)

2016. szept. 15. 06:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha ezért kidobna, dobd ki te őt, és nyalasd mással magad, például velem :P
2016. szept. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez miatt megtenné, hogy kidob, akkor nem is való ennek barátnő.
2016. szept. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
1%

Figyelj, én már rég kib asztalak volna.

Szóval remélem megteszik veled, mert ez nem valódi kapcsolat így !

2016. szept. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell túl bonyolítani. Csak mondd azt hogy szeretnéd hogy többet legyen csak orális szex mert szereted ha nyalják a puncid. Azt nem kell hozzá tenni hogy jobban mintha dugnák.. Kérd meg hogy néha legyen kifejezetten orális nap. Mi is szoktunk ilyet csinálni. 22 L
2016. szept. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Jajj bocsi most vettem észre hogy a párod nem szereti csinálni. Hát akkor ne erőltess rá olyat amit eleve nem szeret csinálni.. De ha neked ennyire fontos az orális szex akkor inkább hagyd ott mert előbb vagy utóbb meg csalod olyan pasival aki szívesen nyal téged. 22 L
2016. szept. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Olyan szép az a kapcsolat, ahol a felek a legalapvetőbb gondjaikat sem képesek megbeszélni.

Most komolyan, minek vagytok együtt? Mert ez a divat, hogy irigyjedjenek?

2016. szept. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Én nyallak.dugás nélkül
2016. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

3. Én meg remélem, kerülsz te is olyan helyzetbe, ahol nem nézik az egyéni igényeidet, hanem sablonként tekintenek rád, mert a valódi kapcsolat ugyebár mindenkinél egyforma kell, hogy legyen...

Te pl tudtad, hogy a nők jó része nem képes hüvelyi, csak csiklóorgazmusra?

Ja, vagy nem érdekel, mert a nagykönyvben nem ez van megírva... Szánalom...

2016. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Miez már hogy ő nem szeret nyalni, gondolom akkor nem is nyal de te meg dugatod vele :D hagyd ott ha nem elégíti ki a vágyaidat :D


17.F

2016. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
de biztos budos a pinnad es azert neem akar kinyalni :p most meg alaposan es szorteleniccs es akkor biztos nem lessz ellen vetese ;)
2016. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!