Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam a páromnak h szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a páromnak h szeretem, de nem érzek szerelmet iránta?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszú kapcsolatom,(5év)és elhagyott a párom egy másik srác miatt,7 hónapig tengtem-lengtem, megismerkedtem egy lánnyal, akiről azt hittem hogy eltudja velem feledtetni az exem. Ez így is ment, úgy éreztem, h újra érzem azt amire vágytam.Szerelmet.Tökéletesen működött mind a 2nél a dolog,de a 8. hónap körül elkezdett féltékenykedni a semmire...mindig dolgoztam, ráadásul férfiak között, aztán utána még otthon is, szóval időm sem lett volna mást keresni, de ő folyton csak veszekedett velem, h tuti h van vkim, mert csak este érkezem, kevés üzenetet írok neki, a szia után egy üzenetben nem írom h drágám...stb. Hiába próbáltam elmagyarázni neki, h senkim sincs és szeretem,egyszerűen csak a magáét fújta...szemét vagyok mint a többi pasi,én is csak átb....om a fejét,miért kell hazudnom stb. Ez teljesen lerombolta bennem ezeket a zsenge érzéseket,de ez folyamatosan ment, napról napra hónapról hónapra, végül nem bírtam. Pár hete már nem érzem h szerelmes lennék,persze szeretni szeretem, mert fontos, de nem tudok rajongással lenni már mint az elején, a veszekedések előtt. Nő, ráérzett és megkérdezte h szeretem-e mondtam h igen, csak sajnos elmúlt bennem a szerelem, amit éreztem.Kiakadt,szemét vagyok, aki átb...miért kellett eddig húznom ezt a dolgot,nem vagyok különb,tuti van vkim,amikor mentünk kocsival, h mind a 2en megnyugodjunk, kiakart ugrani a kocsiból,ez az egész,reggel fél9től, délután3ig tartott. Az az igazság, h nem érzem magam lelketlennek alapból, de nem tudom vkinek azt mondani h szeretlek, ha nem érzem tiszta szívemből,és ezzel nem akarom bántani,nem akarom rabolni az idejét az én érzéketlenségemmel,azt sem érzem hetek óta h hiányzik.Nem érzem h megbántam ezt a dolgot, de mégis bűntudatom van amiatt h fájdalmat okoztam vkinek aki nem érdemli meg, és most fogalmam sincs mit tegyek. Lépjek tovább és hagyjam, hogy talán ő is találjon olyat aki tiszta szívből szereti, vagy maradjak, hátha kialakulnak bennem az érzelmek amivel megtudom azt adni neki, amire vágyik?thx
2014. febr. 17. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
eddig szeretted? ha igen tudod mit kell tenned :) [ szépen leülni mondani neki h hallgasson végig és ezt amit ide leírtál elmeséled neki] ha ez előtt nem szeretted annyira hogy úgy gondold meg nem érdemel vagy hogy te jobbat kaphatnál akkor tényleg ne vesztegessétek az időtöket. :)
2014. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

ha rám hallgatsz, akkor leültök és jó alaposan kibeszélitek a problémákat, és közösen eldöntitek, hogy van e értelme annak hogy dolgozzatok a kapcsolatotokon. Ha ez sem megy akkor inkább hagyjátok az egészet.

2014. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amit ide leírtam, azt tegnap elmondtam neki,de kb mint aki meg sem hallotta..csak nyomta a magáét,nem egyszer próbáltam vele leülni,de egyszerűen nem tudtuk megbeszélni,ha én maradtam nyugodt ő nem ha ő akkor én nem tudtam. Az a baj, h ha sérelmez az irányába vmit, felnagyítja, én legalább is így látom.2 konkrét példa: 1beszéltünk telón,megígértette velem, h írok neki ha végeztem a melóval,hajnal 3kor elaludtam már munka közeben így csak reggel írtam, hatalmas patária volt belőle egyszerűen nem tudtam kezelni, úgy érzetem azonnal menekülnöm kell a helyszínről...jött az érzelmi zsarolás és a kalitka...nem akart elengedni, és a szöveg: ha szeretsz akkor maradsz...2példa: minden este együtt vagyunk,egy héten legalább 5 alkalommal volt szex. Egyszer nemet mondtam mert reggel 7től éjfélig melóztam, és hatalmas hiszti volt belőle, lehet önző vagyok, de egyre jobban úgy éreztem, érzem, h nincs ezekre a felesleges stresszekre szükségem...
2014. febr. 17. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!