Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen, szingliként, közepes kinézettel szerintetek van még esély megtalálni a szerelmet? (és kevés önbizalommal)

Figyelt kérdés
Vagy felejtsem el,és adjam fel végleg-mármint a reményt. Arra gondoltam belevetem magam valamibe.Új szakma,vagy bármi,és végleg feladom a reményt,mivel kifutottam az időből.Iszonyat rossz a kapcsolatteremtő képességem-ezt még hozzáteszem.
2014. febr. 16. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy nőként v férfiként...
2014. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene feladni. Először is több önbizalom kell, a hozzáállásod is változzon.
2014. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sosem késő. A korodban nagy választási lehetőség nincs, de pár évvel alattad még igen.

A korodban már elvált kisgyerekesekből akad bőven.

2014. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem, ha szűz vagy, akkor ha férfi vagy, irány a bordély ház, ha nő vagy, irány a férfi prosti.

Attól majd megjön az önbizalmad. Sok sikert!

2014. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem jön meg tőle az önbizalma.


Az egész egy "ügyfészolgálathoz" hasonlít, ahol azt kapsz a pénzedért amit kérsz.


Kalap szar, és eddig életemben akármilyen kanos voltam se vitt ráa lélek hogy elmenjek egyhez is, pedig többel is beszéltem telefonon, de az a felvett fondorlatos viselkedés és hangnem..


Undorító hallod...


Ha elmész egy ilyenhez, utána egy darab szarnak fogod érezni magad akiről legombolták a pénzt.

2014. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bocs, hogy megkerdezem, de ferfi vagy vagy no! Ja, ed Budapesten elsz? Csak mert en korban passzolo bp-i szingli vagyok... Jsh, ed cdaj
2014. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csaj :) vagyok
2014. febr. 16. 22:48
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:

Miért adnád fel a reményt, nincs vesztenivalód! Ráadásul még az időből sem biztos, hogy kifutottál.

26F

2014. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van esély. 70 évesen is van, 35 évesen pedig főleg. Csak a hozzáállásodon változtass. Senkinek nem kell egy komor, begyepesedett gondolkodású nő, aki fiatalon leírja magát. Ha ezt gondolod magadról, a külvilág is ezt fogja rólad gondolni.

Tessék kimozdulni, új dolgokba kezdeni, ismerkedni és nem rágörcsölni az egészre. Külsőleg is változtathatsz magadon. Kezdj el egészségesen élni, edzeni, vegyél új ruhákat, sminkelj stb.

2014. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyi, én 36 éves budapesti szingli vagyok, és baromira remélem, hogy van:-)
2014. febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!