Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobban szeretem ha nyalnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban szeretem ha nyalnak mint ha dugnak. Hogy mondjam meg a páromnak?

Figyelt kérdés
Ő kimondottan nem is szeret nyalni és félek ha elmondom neki akkor kidob (mert szerintem megtenné)

2016. szept. 15. 06:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

8#-as a hüvelyi orgazmus újabb kutatások szerint csak képzelgés....


hát mondd meg neki mit szeretnél vége lesz vége lesz... "örökké-szó" se mindig úgy működik, ahogyan gondolja az ember....

2016. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs hüvelyi orgazmusom, csak oráltól tudok elélvezni, ezért nekem nem annyira élvezetes a szex olyan pasival, aki nem szeret nyalni, nem is sok ilyen volt életemben. Rávenni viszont nem akarok senkit, mert az nekem sem jó, ha csak kényszerből, netán undorral csinálná. Meg kell találni azt a partnert, akivel összepasszoltok, és mindkettőtöknek élvezetes az együttlét. Mondjuk ha azért kidobna a pasid, mert megmondod neki, hogy jobban élvezed a nyalást, mint a dugást, akkor nem is értem, hogy miért vagy még mindig vele. Ez nem párkapcsolat, ez csak maszturbálás egy nő hüvelyében.
2016. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Mivel én el nem tudnám képzelni a szexet nyalás nélkül, így nem tudom megérteni azokat a pasikat, akik ezt nem szeretik. Még spontán is az egyik legjobb! Amikor adódik egy olyan szitu, hogy "letámadom" a partnerem és addig nem engedem el, ameddig alaposan ki nem ny..lom! :) Imádom, amikor először kicsit ellenkezik aztán mégis elgyengül :) Ha utána van folytatás vagy "viszonzás" az szuper, de ha csak ennyi volt, az is nagyon tetszik! Legfeljebb legközelebb talán ő támad le :D

De szerintem is próbáld meg elmondani neki! Én évekig éltem úgy parkapcsolatban, hogy nem működött a szex. A vége az lett hogy mellette másnál kerestem meg azt, ami otthon kimaradt. És az nem jó! Vagy akkor meg kellett volna beszélnünk és megpróbálni változtatni rajta, vagy már akkor el kellett volna köszönni egymástól és külön menni. Azóta talán már ő is én is megtaláltuk volna a hozzánk passzoló partnert.

40+Ffi

2016. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerencsére sok pasi szeret nyalni, én is nagyon. Max a rossz higiénia lehet gátló tényező, más nemigen. Úgyhogy velem is jól járnál. 36F
2016. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Kidobott
2016. szept. 16. 09:00
 16/21 anonim ***** válasza:
sebajj
2016. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Remélem nem veszed a lelkedre, és hamarosan találsz magadnak egy olyan társad, aki valóban társad, a szexben is.
2016. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem neked is jobb így. Nem passzoltatok az ágyban.
2016. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26%
A szádat ne csak szopásra használd. Beszélni is tudsz vele, nem?
2016. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Miquel, ebben az esetben pont az a baj, hogy beszédre használta a száját a kérdező. Elmondta, hogy neki mi a jó, erre kidobták.
2016. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!