Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után mondhatom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kókuszlány kérdése:

Mennyi idő után mondhatom el a páromnak hogy nem csak szeretem de szerelmes is vagyok belé? (Én lány vagyok ős a fiú)

Figyelt kérdés
Tényleg úgy érzem hogy ő az én főnyereményem és hogy nem csak pusztán szeretem de szerelmes is vagyok belé.Négy hónapja vagyunk együtt és alapjába véve tök normális pár vagyunk, mégis van bennem egy félsz hogy ezt elmondjam neki.

2015. febr. 27. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Fura kérdés. Számomra az az alapja egy párkapcsolatnak, hogy abba az emberbe szerelmes vagyok, nem csak barátilag, vagy mint egy családtagot szeretem.
2015. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyből is akár nincs megszabva
2015. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb mikor találkoztok, el kell mondanod !!!
2015. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mintha nem lenne természetes, hogy szerelmes is vagy a párodba...


Micsoda kérdés ez....


inkább no comment....

2015. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nagyon szerelmes vagyok belé csak nehezen mondom ki az érzéseimet mindennek kapcsolatosan oly vagyok, de ezt nem bírom már magamban tartani.
2015. febr. 27. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Most azonnal felhívod telefonon és elmondod neki!

Facebookot hagyd most!

2015. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úgy lesz de holnap személyesen fogom neki elmondani az úgy az igazibb :) köszönöm a megerősítést :)
2015. febr. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!