Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kellemetlenül kell éreznem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlenül kell éreznem magam, amiért szeretem a spermát?

Figyelt kérdés

Imádom, ha a párom a számba élvez. Van benne valami hihetetlenül izgalmas. Normális nőnek tartom magam. Évek óta komoly párkapcsolatban élek, szeretem a munkám.


Időnként kényelmetlenül érzem magam. Szeretem a párom spermáját, mégis azt érzem, hogy alantas vagyok.


Elsősorban nők véleménye érdekelne, hogyan látják mindezt. Bunkók kíméljenek. Nem fogok privát üzenetre válaszolni. Nem ismerkedni akarok, mert van párom.



2017. febr. 4. 12:37
1 2
 1/16 RRR ***** válasza:

Dehogy is kell ezért rossz érzésednek lennie!!

f

2017. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
És most ehhez nekünk mi közünk? Ülsz a buszon és hú de kényelmetlenül érzed magad az emberek között, mert szereted a blablabla... És még emiatt gondolod, hogy privát üzenetet fog írni neked valaki? Nem bunkóság, de tényleg, mi értelme ennek? A pároddal nem tudod megbeszélni?
2017. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok: eleinte mindig féltem ha a számba élveztek, de a páromé az utóbbi időben kifejezetten hiányzik!

Lehet függő vagyok már? (Van ilyen egyáltalán?)

(én sem kérek privit!)

2017. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nem haragszol férfiként elmondanám a véleményemet. A francokat kell kellemetlenül érezned magadat, pároddal nektek gondolom így jó, ez a lényeg. Ettől még normális lehetsz. De az hogy ez az apróság zavar az butaság.
2017. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ez gáz? Nekem is nagyon hiányzik az íze. Bárcsak lenne mellettem is egy jó pasi, aki megkínálna vele... :(

23/L

2017. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
En nokent nem ertem azokat, akik undorodnak tole vagy nem lenyelik, hanem tartogatjak a szajukban, mikozben rohannak a furdobe,es aztan meg panaszkodnak az izerol...:"). Hat, basszus ott tartogatod, meg utana probalkozol kimosni, akkor ne csodalkozz, hogy erezni fogod az izet :"D. Semmi baj nincs veled, alantas meg plane nem vagy. Miert lennel? Teljesen normalis a masik elfogadasa, es nem finnyogas, ha mar a "testedbe engeded".
2017. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Irígy vagyok a párodra ezt komolyan írom. F
2017. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Én is szeretem a barátomét, nincs rossz íze, és izgató amikor a számban megy el.
2017. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most nagyon megnyugtattatok.
2017. febr. 4. 13:43
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normalis,nyugi! :) En is szeretem izlelgetni,stb. Azt is amikor a szamba megy el a partnerem. 19L
2017. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!