Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire gáz ha egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz ha egy pasinak intim tetkoja van?

Figyelt kérdés
Tegnap megismertem egy hölgyet,jol éreztük magunkat,de csak bohockodtunk,nem volt semmi olyan..este elváltunk,majd egész éjjel üziket váltottunk..ekkor elmondtam,nagy vonalakba,na akkor kibukott..Oo De már nemtudok mit tenni..mindenkinek volt egy előélete,énis buliztam,sokszor egész hosszu filmszakadások voltak,ez tény..de már maga vagyok a jóság és szelidség..:D

2016. nov. 29. 08:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"már maga vagyok a jóság és szelidség..:D"


Az ilyen hulladékok nem változnak meg.

2016. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Engem nem vonz, de furcsának tartom öszintén, mert valószínűleg kifeküdtel egy idegennek, hogy intim tetoválásod legyen.
2016. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
nem feküdtem ki idegennek..A hulladékosra inkább nem reagálnék..:)
2016. nov. 29. 15:26
 24/27 anonim ***** válasza:
Bevallalsz rola egy kepet kivancsi vagyok ra ( tetkora)
2016. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Intim tatto nem csak azt jelenti hogy a pasinak a ...f.... van, ahogy a lányoknak puncijuk fölött , derék tájékán van. Nekem is van de nem ott hanem derektajekon, senki sem szólt és szakított volna velem. Van és kész. Szerintem vonzó egy lanyon, szexi és kívánatos, nem kell túlzásba esni, 1-2-3 itt ott szétszórva az szép. Ez durva , meg viccből is oda nem csináltatnek, elég bizar egy dolgok oda csináltatni. Ha öregek leszünk senki sem nézi, tehát mindegy ha van ha nincs.
2016. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
egy beteg hulladék vagyok..OO
2016. nov. 30. 20:35
 27/27 A kérdező kommentje:
egy beteg hulladék vagyok..
2016. nov. 30. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!