Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak, hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy sok 20-on éves pasinak még sohasem volt barátnője?

Figyelt kérdés
Avagy még sohasem szexeltek. Érdekes, hiszen sokan teljesen normálisnak tűnnek. Ugyanakkor ezt mégsem tudják megélni vagy megérteni.
2016. nov. 27. 11:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Talán nem találták meg a megfelelő lányt.. :-(

Sok huszonéves lány is így van ezzel...

Őket kellene valahogy összehozni ;-)


28 N

2016. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Korai iskolai évekre szerintem eléggé vissza lehet vezetni. Ha valaki mondjuk kövér volt, szegények voltak a szülei, nem volt szép gyerek már akkor sem, vagy mondjuk kicsi a farka, és megtudták, hidd el az összes miatt megbélyegezték, és ők lettek azok, akiknek rettegés volt az iskola. Többiek vékonyak voltak, te nem, és egy 13 éves gyerek még nem tudja, hogy mit kéne ezzel a túlsúllyal kezdeni. Vagy a többieknek jó mobilja volt, neked meg a szüleid csak egy régi nokiát tudtak venni, és te voltál a csóró. Vagy kicsi a cerkád, és tesi, úszásóra után a zuhanyzóban szívattak ezzel. Hidd el, ezeket senki nem tudja egy csettintésre eltörölni, pláne akkor nem, ha több éven keresztül ment, és akár nem is csak egy dolog miatt. Ezek a srácok hiába küzdenek meg 20on évesen mindennel, hogy jobbak legyenek. Lefogynak, tanulhatnak, sikeresek lehetnek, de ameddig egy lány nem mondja nekik azt, hogy úgy szeretlek, ahogy vagy, addig nem fogják elhinni azt, hogy bárkinek is kellenek. Emellett meg ugye egy idő után az is jön, hogy a 16 éves kis trógerek már kefélnek össze-vissza, akár már barátnőjük is van, én meg itt vagyok 22 évesen, és még csókolózni se csókolóztam sose. Amit én tapasztalok (magamon is), hogy ezeknek a srácoknak meg nem arra van szükséges, hogy lepippantsa valami riherongy a discoba, hanem tényleg egy barátnőre lenne szüksége, aki szereti. Viszont, amíg önbizalom nincs, addig elég kicsi ennek az esélye, mármint a szerető társnak, hiába kedves bárki, ha bizonytalan, vagy félénk, az eléggé rányomja a bélyegét a dolgokra. Viszont addig amíg anyu, tesó, meg max a lánybarátok mondják azt, hogy jól nézel ki, jó ember vagy, addig vagy elhiszed vagy nem, hinni igazán csak a barátnőnek fogsz. Itt meg bezárul az ördögi kör, és szar az egész. 23/F
2016. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

En igaz nem 20 de majd nem annyi vagyok.

En sem talaltam meg meg azt a lanyt akivel megertenem magam. Es mar 3 eve nem is volt baratnom, szoval kezdek ketsegbeesni :/

2016. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Igen, előző válaszoló, sajnos van benne igazság :-(

Ha valaki tizenévesen nem kezd el bulizni, haverokkal mászkálni, szórakozni, szóval ismerkedni bármilyen ok miatt is (a tanulásra koncentrál, zárkózottabb, nincsenek ilyen barátai, bármi miatt frusztrált, nincs pénze - a szüleinek - ezeket finanszírozni), később már jóval nehezebb dolga van.. Persze majd később, gondolnánk...

De addigra kevesebb már a potenciális barát/barátnőjelölt vagy épp már komoly kapcsolatban vannak azok akikkel ki lehetne mozdulni.. :-(

2016. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
A lányok egyre korábban érnek! A fiúk viszont nagyon érretlenek még huszon évesen is! Az is lehet az egyik ok, hogy a lányok inkább az idősebb,érrettebb pasikkal ismerkednek! Sok lány ismerősöm van akitől ezt hallom! És vanak huszon éves haverjaim és én is látom hogy eléggé gyerekek:)
2016. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Iskolában mindig lenéztek, egy lánynak se tetszettem és semmi önbizalmam se volt. 15 évesen randiztam egyszer de a lány lekoptatott és nem mondta meg hogy miért. Utána tetszett 1-2 lány de azoknál egy randiig se jutottam el.

Aztán 21 évesen lett egy barátnőm de nem sokáig tartott a dolog.

Elkezdtem ismerkedni neten. Írogattam állandóan és 2-3éven belül találkoztam több mint 20 lánnyal és ebből talán 2-3 volt akivel 1nél többször találkoztam.

Rájöttem hogy annak kellenék akik elkeseredett, csúnya, kövér, de nekik mind1 hogy ki csak fiú legyen. Viszont egy csinos, szép arcú lánynak eléggé fent van a mérce, sőt volt aki még nem is volt kifejezetten szép, hanem csak tűrhető kategória de mégis válogatós volt.


Tehát az oka szerintem az hogy a nők a menő, népszerű csávókra buknak és szerintem a kinézet kevésbé számít mint a stílus, magabiztosság, ismeretségi kör,stb.

2016. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

1. Nincs tökös apjuk (vagy akár más férfi példakép az életükben), aki normálisan megtanítaná őket csajozni. Akár csak közvetett módon a viselkedésével is (amit eltanulhatnak aztán tőle)


2. Nincs tökük, merszük, bátorságuk, jó dumájuk, szociális képességeik, kezdeményezőkészségük, hogy odamenjenek számukra ismeretlen lányokhoz beszélgetni, hamar kezdeményezni, aztán ha bejön örülni, ha nem, akkor meg felállni a porból és menni a következő lányra.


3. Hajlamosabbak a szerelemre és arra hogy ahelyett hogy odamennek és kezdeményeznek egy nekik tetsző lánynál egyből, aztán ha bejön bejön, ha nem akkor meg továbbállnak. Ehelyett "barátkozni" (értsd: titokban megdugni őt és matyizni rá) akarnak a lánnyal és elvernek az életükből heteket-hónapokat olyan lányra, aki szexuálisan és romantikusan bizti nem akar tőlük semmit.

2016. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Mind lúzer, kisfarkú, csúnya és dagadékok. Ezért szüzen halnak meg.
2016. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#8

Veled az élen.


"még sohasem volt barátnője?

Avagy még sohasem szexeltek. "


Hogy függ össze a kettő?

2016. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#1

Ja senki sem felelt meg. Hagyjuk már ezt a tini lányos várom az igazit baromságot.

2016. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!