Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak, hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy sok 20-on éves pasinak még sohasem volt barátnője?

Figyelt kérdés
Avagy még sohasem szexeltek. Érdekes, hiszen sokan teljesen normálisnak tűnnek. Ugyanakkor ezt mégsem tudják megélni vagy megérteni.
2016. nov. 27. 11:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#5

Te mit szívtál? Lófa szt érnek korábban. Idegeneket lecumizni, vihorászni az nem érettség.

2016. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ezt a korábban érnek dumát el kellene felejteni. Semmivel sem érnek korábban, maximum eljátsszák, hogy milyen érettek.
2016. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Èn pl. nem vagyok csúnya, kövér, magas vagyok, nagy a fark@m, szeretnek az emberek is, mert pozitív személyiség vagyok kb. egy bogárnak sem tudnék ártani, engem így nevelt édesanyám. Sok lány barátom is van mindenki mondja, h jaj de szerencsés lesz a barátnőd. Ennek ellenére nem 21 évesen nem volt még barátnőm, 1 lány volt eddig aki megfogott majd 2 hónap után elmondta, h különleges ember vagyok számára, de ő csak mint barát szeret, kicsit meggyászoltam, de törtem le, de 0 önbizalommal én sem várom, h majd engem szedjenek fel, de ezt nem is akarnám. Mindenki azt mondja, majd lesz egy lány, akivel tökéletes minden hát nem tudom...
2016. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Sok lány barátom is van mindenki mondja, h jaj de szerencsés lesz a barátnőd. "


Tipikus bicskanyitogató kamu duma. Aztán lelépnek a drogos paraszttal. Bár a hozzászólásod alapján nem csodálom, higy nem vesznek férfi számba.

2016. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Mindenki azt mondja, majd lesz egy lány, akivel tökéletes minden hát nem tudom.."


Hányszor hallottam én is ezt. Legalább 9-10 különböző nő szájából. Hogy hol a hiba? (én is évek alatt jöttem erre rá). Te beszélgetni akarsz a nőkkel, de nekik nem beszélgetőtárs kell, hanem aki felrakja őket a konyhapultra.


Ne sajnáld a pénzt fizetős szolgáltatásra, párszor menjél el, fizess érte, úgyis elélvezel majd mielőtt betennéd, de legalább túl leszel azon hogy egy női mell látványa nem fagyaszt le.


Ha ez megvan, irány a buli. Próbálj ismerkedni, tedd fel magadnak a feladatot, először gyűjtsél visszautasításokat. Pl. egy este egy nő utasítson vissza, jövő héten 3, majd 10.

Így szerzel tapasztalatot. Majd váltsál, és beszélgess, ha nem csókolod meg még ott helyben, rázd le és lépj tovább.

2016. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

13as vagyok, 14es Nem értem, h a leírásomból, hogy állapítod meg, h nem vagyok férfias..

15. Igazad lehet, de fizetőshöz nem mennék soha

2016. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A komplett hozzászólásodból.
2016. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Krukutyán Levente ***** válasza:
48%
A #6 -es a legjobb! Őt vissza utasítják kitudja miért (kövér, túl sovány, alacsony vagy csak szimplán nem túl érdekes személyiség) és zavarja, hogy így "leszortírozzák", de a "csúnya, kövér, elkeseredett" lányokhoz már nem fül a foga... Hát te ugyan ez lehetsz csak férfiba, de te bezzeg kiérdemelnéd a normális,szép lányt. Te nem adsz nekik egy esélyt, látod a szebb lányok meg neked.
2016. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18

Lehet egymásra mutogatni de az ocsmány, dagadt csajok is azt hiszik, hogy nekik jár a jó pasi. Fura mód őket senki sem ugatja le.

2016. dec. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem elég lazák! Mert tulajdonképpen azt hiszem az első lépések mindenkinek nagy izgalommal járnak, de ahogy eléred a 100. randit, és már 20. csajjal jársz ezek a problémák egyre kisebbek lesznek!

Hajrá!

2016. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!