Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire gáz ha egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz ha egy pasinak intim tetkoja van?

Figyelt kérdés
Tegnap megismertem egy hölgyet,jol éreztük magunkat,de csak bohockodtunk,nem volt semmi olyan..este elváltunk,majd egész éjjel üziket váltottunk..ekkor elmondtam,nagy vonalakba,na akkor kibukott..Oo De már nemtudok mit tenni..mindenkinek volt egy előélete,énis buliztam,sokszor egész hosszu filmszakadások voltak,ez tény..de már maga vagyok a jóság és szelidség..:D

2016. nov. 29. 08:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, meg taszító. Bármilyen jó pasi az illető, én nem tudnék egy ilyenhez vonzódni.
2016. nov. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
:(
2016. nov. 29. 08:10
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
Az őszinteség továbbra sem nyerő a nők zöménél úgy látszik!!!
2016. nov. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

Minek az intim tetkó? Rohadt ronda maga a sima tetoválás is. Arra meg majd idővel jössz rá hogy ha meg nyúlik a bőr vagy megereszkedik , esetleg meghizol, milyen szarul fog kinézni.

Te vagy a jóság és szelidség ? A tetoválást hogy tünteted el?

2016. nov. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
17%

Ilyen tényleg létezik?? Legközelebb ne mondd el, majd meglátja! Aki ennyire elzárkózik az szerintem buta. Van ott egy kép és??? Attól kevesebb vagy??? Nem normális az ilyen nő!

24l

2016. nov. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

nem kép,szavak..:D de nem olyan hogy love gizi..:D vicces,de azt nem is mondtam mi..szoval neki nem az volt a baja hogy mi az..:/

Az előzőnek:Sehogy nem tüntetem el,volt egy előéletem..nekem az összes tetoválásom egy emlék.hameg ott megereszkedik a bőr akkor nyilván már senkit se érdekel..:D

2016. nov. 29. 08:34
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem a tetkóval volt baja szerintem.
2016. nov. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De.Addig teliszájjal röhögött minden poénon,meg este bujt is nagyon.
2016. nov. 29. 08:48
 9/27 anonim ***** válasza:
Engem nem erdekelne a tetkod, nekem is van, olyan is amit megbantam. Attol meg ferfi vagy, es lehetsz csucs szereto, hogy van intim tetkod, mivel a teljesitmenyedbol hal isten semmit nem vesz el, max esztetikailag nem szep, de van akinek tetko nelkul is gaz a szitu ott lennt. Szoval, a csaj szerintem eleg beszukult latasmodu..
2016. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hát az az otthon ülős fajta..mindegy már megdumáltuk hogy hagyjuk..:/ pedig jo volt a humora
2016. nov. 29. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!