Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire gáz ha egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz ha egy pasinak intim tetkoja van?

Figyelt kérdés
Tegnap megismertem egy hölgyet,jol éreztük magunkat,de csak bohockodtunk,nem volt semmi olyan..este elváltunk,majd egész éjjel üziket váltottunk..ekkor elmondtam,nagy vonalakba,na akkor kibukott..Oo De már nemtudok mit tenni..mindenkinek volt egy előélete,énis buliztam,sokszor egész hosszu filmszakadások voltak,ez tény..de már maga vagyok a jóság és szelidség..:D

2016. nov. 29. 08:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem láttam még intim titkos pasit.. Kicsit fura lenne de ez miatt nem pattintanám..
2016. nov. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Eddig nem tapasztaltam ilyet,mondjuk tény hogy eddig vadabb lányokkal hozott össze a sors..ugy látszik okkal.:)
2016. nov. 29. 09:31
 13/27 anonim ***** válasza:

Konkrètan a péniszeden van a tetkó?

Amúgy én ha megszeretnék egy pasit, nem hiszem hogy ez zavarna...

2016. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
igen.konkrétan.:D de furi erről idegenekkel beszélni..:D
2016. nov. 29. 09:39
 15/27 anonim ***** válasza:

Én azt gondolnám, hogy nagy az illetonek a fájdalom kuszobe ami vonzó és kíváncsi lennék hogy mi a minta. De nem igazán érdekelne, nem is látnám.

19/l

2016. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz, ha nem csillámpónis
2016. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Nézd, ez olyan dolog, ami nagyon megosztja az embereket.

Van, aki kifejezetten taszítónak találja. Van, akinek semleges. És van, aki meg odáig van érte.

Az intim területeken végzett testmódosítás pedig sokakat kifejezetten taszít.

Ez ellen nincs mit tenni, nem jöhet be mindenkinek minden.

2016. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekelne, hogy mi az a szöveg részlet, amit te vagy a párod a farkadra pillantva akar mindig leolvasni.
2016. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
:D na azt igy sosem irnám le..:D
2016. nov. 29. 13:46
 20/27 anonim ***** válasza:
Mert a nők egy része,felszínes.
2016. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!