Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert k urva automatikusan az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert k urva automatikusan az a no, aki mar az elso randin lefekszik a ferfival?

Figyelt kérdés

Komolyan, miert faj ez egyeseknek? Egy szex egyaltalan nem olyan nagy dolog, hogy ez alapjan barkit is igy kene minositeni. No vagyok, nekem is vannak testi igenyeim es ha az 1. randin veletlen ugy alakulna a helyzet, en nem leszek semmi jonak az elrontoja. Miert fosztanam meg magamat es a masikat egy kis kellemes idotoltestol, csak mert a tarsadalom szerint ez 'konnyuveruseg'? Sokkal elvezetesebb inkabb szexelni valakivel este, mint otthon egyedul oltogatni a gyakorin idegeneket pl. En soha nem sirok, hogy kihasznalnak vagy csak szexre kellek, tudom helyen kezelni a dolgokat, tudom, hogy benne van a pakliban, hogy ezutan a ferfi eltunik vagy ilyesmi, de nem erdekel. Eddig erdekes modon meg senki nem tunt el utana..

De amugy egy normalis ertekrenddel rendelkezo, ertelmes nonek tartom magam es nem gondolom, hogy barmit is meghataroz, hogy belemkerul egy penisz. Persze nem fekszem ossze fuvel-faval, de minek jatsszam magam es huzzam direkt a masik agyat is, ha mindketten ugyanazt akarjuk? Csak mert valaki kitalalta, hogy az elso randin ne legyen szex, mert juj erkolcstelen? Nem kene a szexet ennyire tulmisztifikalni es ilyenek alapjan lenezni egy not.

Az persze mas teszta, ha valaki tenyleg ketnaponta mas agyaban van, utana meg sir, hogy a ferfiaknak csak arra kellett stb, de en pl. nem erzem, hogy barki is kihasznalna, mert nekem is jo + nem elek alomvilagban sem. Csak azt probalom elmagyarazni, hogy ez a ne add oda maszlag baromsag es nem az fog meghatarozni, hogy valaki belemtette-e a farkat 3 ora utan vagy nem. Varom a frocsogo kommenteket.



2016. nov. 13. 10:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%
nekem első találkozón kiverte a csaj, én megujjaztam, rendesen úszott a puncija a nedvességtől, elég durva volt :)
2016. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
...de nem dugtad meg... ez a lényeg
2016. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha velem az első randin lefekszik joggal feltételezem, hogy mással is és ebből az következik, hogy elég sokan felpróbálták már ami a férfiaknak elég nagy turn off. Egy nőnek legyen tartása és kelljen már küzdeni érte kicsit, miért csodálkozol ha ribiznek mikor kb ismeretlennel fekszel le. Lehet ilyet csinálni értem én ,h vannak igényei mindenkinek de akkor azt ne olyan emberrel akivel komolyabbat is el tud képzelni mert ha pl jól sikerül a randi nagyon de bármilyen komolyabb hódítás ellenére könnyedén megkapom a nőt akkor nem tudom tisztelni és pl komolyan elgondolkodnék azon, hogy elhívjam-e megint.
2016. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

nekem sose volt bajom azzal h lefekszem a sráccal randin vagy nem. birom ezt a sok hulyet aki leku-vázza a másikat mert jól akarja ő is érezni magát. férfiak is dug-nak mi nők miért ne tennénk ugyanezt? :D

és mielőtt valaki ismeretlenül vájkálna a magánéletemben h "na ennek biztos nem volt hosszú kapcsolata, hü-lye ri-banc" annak megmondom h eddig kb csak hosszu kapcsolataim voltak, és jövő nyáron vesz feleségül a párom (igen akivel csak egy kis játék volt a randin, nem tudjuk miért nem volt több, de így is pont jó volt :D ) :) ;)

amúgy meg, a mai napig nem vet meg az az ember sem, akivel nem volt semmi több, csak jól éreztük magunkat az este- az ágyban is :)

úgyhogy inkább be kéne fejezni azt hogy más felett töritek a pálcát. normális ember nem tesz ilyet, ahogy én sem :)

le lehet pontozni nyugodtan :D

szép estét :)

2016. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

"miért fosztanám meg magam"...

Hahahahaha!!!!

:))))))))


Persze ha férfi ilyet akar akkor az d1sznó, meg nemi erőszakoló....

Igen, a nő az maximálisan k*rv4 aki ilyet csinál. Egy férfi mellet se fogsz kitartani babám! De ezt nyilván te is érzed, sőt átéled most is.

2019. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!