Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert k urva automatikusan az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert k urva automatikusan az a no, aki mar az elso randin lefekszik a ferfival?

Figyelt kérdés

Komolyan, miert faj ez egyeseknek? Egy szex egyaltalan nem olyan nagy dolog, hogy ez alapjan barkit is igy kene minositeni. No vagyok, nekem is vannak testi igenyeim es ha az 1. randin veletlen ugy alakulna a helyzet, en nem leszek semmi jonak az elrontoja. Miert fosztanam meg magamat es a masikat egy kis kellemes idotoltestol, csak mert a tarsadalom szerint ez 'konnyuveruseg'? Sokkal elvezetesebb inkabb szexelni valakivel este, mint otthon egyedul oltogatni a gyakorin idegeneket pl. En soha nem sirok, hogy kihasznalnak vagy csak szexre kellek, tudom helyen kezelni a dolgokat, tudom, hogy benne van a pakliban, hogy ezutan a ferfi eltunik vagy ilyesmi, de nem erdekel. Eddig erdekes modon meg senki nem tunt el utana..

De amugy egy normalis ertekrenddel rendelkezo, ertelmes nonek tartom magam es nem gondolom, hogy barmit is meghataroz, hogy belemkerul egy penisz. Persze nem fekszem ossze fuvel-faval, de minek jatsszam magam es huzzam direkt a masik agyat is, ha mindketten ugyanazt akarjuk? Csak mert valaki kitalalta, hogy az elso randin ne legyen szex, mert juj erkolcstelen? Nem kene a szexet ennyire tulmisztifikalni es ilyenek alapjan lenezni egy not.

Az persze mas teszta, ha valaki tenyleg ketnaponta mas agyaban van, utana meg sir, hogy a ferfiaknak csak arra kellett stb, de en pl. nem erzem, hogy barki is kihasznalna, mert nekem is jo + nem elek alomvilagban sem. Csak azt probalom elmagyarazni, hogy ez a ne add oda maszlag baromsag es nem az fog meghatarozni, hogy valaki belemtette-e a farkat 3 ora utan vagy nem. Varom a frocsogo kommenteket.



2016. nov. 13. 10:19
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ha es nem kerek ismerkedos privatokat, plane olyanoktol es vegig se olvassak vagy fel se fogjak a kerdes lenyeget.
2016. nov. 13. 10:23
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Ez kb. Úgyan az a teória hogy ha egy lány volt 20 pasival akkor az már egy r..banc.. De ha a Pasi volt 20 nővel akkor az király Ő a falu bikája a csődör a menő arc... Tudod a pasiknak mindent lehet az sose gáz..
2016. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
Ha én megismernék egy lányt akivel komoly kapcsolatot szeretnék! És az első talin kitalálná hogy szexelni akar akkor bele mennék és utána le iss koptatnám! Aki mr az első talin le fekszik a pasival az igen is ku rva! És nem megbízható! Az is más ha szexkapcsolat van megbeszélve!
2016. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Te most kötekedni jöttél ide? Keresd meg a hozzád hasonló pasikat és ne panaszkodj ha nem jut neked normális...
2016. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Amelyik nő az első randin szexelni akar, azt a nőt nem én érdeklem. Onnantól pedig nincs tovább.

Kivéve, ha én is csak dugni akarok egyet :)

2016. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
51%
K..va az olyan csaj, szerintem az ilyennek nem lesz normalis kapcsolata csak egy ejszakas dugasai
2016. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 ceruzabácsi ***** válasza:
64%
Teljesen igazad van....
2016. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
30%

Aha. És milyen hosszú is volt az eddigi leghosszabb kapcsolatod? És hány fa.szt is szopikáltál le eddig? És mennyi idős is vagy?

Mert ezek az információk valahogy kimaradtak ebből a nagy önigazoló ömlengésből.


Egyébként azért vagy qurva, mert az altesti szükségleteid irányítanak, és szinte vadidegen pasikkal is henteregsz, nulla érzelmi töltettel. Mint egy tüzelő szuka.

Lehetsz ettől még az élet más területein sikeres, de az elég cink, hogy ha bizsereg a punesz, akkor egyből beleülsz abba a faxba, ami kéznél van.


Az egy dolog, hogy te ettől qurvának hiszed-e magad. Ez nem befolyásolja azt, hogy ezek után szexen kívül másra nagyon sok pasinak nem kellesz.

2016. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%

3-as legalább tudnád a qva szó pontos jelentését.

Nincs ezzel gond kérdező,csak utána ne nyavajogj,ha senki nem vesz komolyan!!

2016. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az utolsónak igaza van.


Nem feltétlen qrvaság... de nekem is korai az első szex. Teljesen más, ha már régóta ismerem, barátok vagyunk és úgy esik meg a dolog... de még akkoris korai és intim dolog.


Nekem is volt egy ilyen szőke barátnőm. Ő már első alkalommal dugott volna, ott is aludt. Én is kívántam, de nem ismertem eléggé a csajt. Ezért lenyugtattam. Aztán kiderült, eléggé szexmániás és pasicserélgetős lány, esze se volt sok, úgyhogy dobtam.


Szerintem ez túl intim ahhoz, hogy főleg alig ismertekkel lefeküdjek. Akkor mindenünket kitárjuk. Annál közelebb nem kerülhetünk egymáshoz. Lehet férfiként régimódi vagyok, de nekem ez fontos és kész. Komoly kapcsolatra nekem is nagy csalódás lenne egy ilyen "elsőbálozó"

2016. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!