Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert k urva automatikusan az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert k urva automatikusan az a no, aki mar az elso randin lefekszik a ferfival?

Figyelt kérdés

Komolyan, miert faj ez egyeseknek? Egy szex egyaltalan nem olyan nagy dolog, hogy ez alapjan barkit is igy kene minositeni. No vagyok, nekem is vannak testi igenyeim es ha az 1. randin veletlen ugy alakulna a helyzet, en nem leszek semmi jonak az elrontoja. Miert fosztanam meg magamat es a masikat egy kis kellemes idotoltestol, csak mert a tarsadalom szerint ez 'konnyuveruseg'? Sokkal elvezetesebb inkabb szexelni valakivel este, mint otthon egyedul oltogatni a gyakorin idegeneket pl. En soha nem sirok, hogy kihasznalnak vagy csak szexre kellek, tudom helyen kezelni a dolgokat, tudom, hogy benne van a pakliban, hogy ezutan a ferfi eltunik vagy ilyesmi, de nem erdekel. Eddig erdekes modon meg senki nem tunt el utana..

De amugy egy normalis ertekrenddel rendelkezo, ertelmes nonek tartom magam es nem gondolom, hogy barmit is meghataroz, hogy belemkerul egy penisz. Persze nem fekszem ossze fuvel-faval, de minek jatsszam magam es huzzam direkt a masik agyat is, ha mindketten ugyanazt akarjuk? Csak mert valaki kitalalta, hogy az elso randin ne legyen szex, mert juj erkolcstelen? Nem kene a szexet ennyire tulmisztifikalni es ilyenek alapjan lenezni egy not.

Az persze mas teszta, ha valaki tenyleg ketnaponta mas agyaban van, utana meg sir, hogy a ferfiaknak csak arra kellett stb, de en pl. nem erzem, hogy barki is kihasznalna, mert nekem is jo + nem elek alomvilagban sem. Csak azt probalom elmagyarazni, hogy ez a ne add oda maszlag baromsag es nem az fog meghatarozni, hogy valaki belemtette-e a farkat 3 ora utan vagy nem. Varom a frocsogo kommenteket.



2016. nov. 13. 10:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%
10:26 "egy pasinak mindent lehet" igen ám,de sokkal nehezebb is elérnie azt! :-) Egyébként meg tökre egyetértek a kérdezővel,ez egy hülyeség ez alapján megítélni egy nőt,igenis vannak vágyai,mért talán neki nem lehetnek? Ettől senki NEM K*! Végre valaki kifejtette helyettem,én is kifejtettem már ezt párszor csak ugye én pasi vagyok,és válaszoló,ezért van 55%-om,csak tessék,pontozzatok,de ez akkor is csak egy hülye kitalált társadalmi hierarchia,amit ti vakon követtek mint a marhák! De utána meg itt picsogtok a nagy hülye értékrendetekkel ha a barátnőtök hónapok után se vehető rá a szexre,most akkor gondolkodjatok,még is az a jobb? Az álszenteskedés? Ugyan már...
2016. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
49%

Ha mindenki azt gondolja rólad, hogy ku.rva vagy, akkor ku.rva vagy. Pont. Nem attól leszel az, hogy be is ismered, hanem attól, ha úgy viselkedsz.

Mondjuk mai erkölcsök mellett addig nem vagy ku.rva, amíg nem kérsz érte pénzt, ha naponta három idegennek teszed szét a lábad, akkor se.

Gondolom, ingyen, önkéntes alapon lovagolsz az első randin.

Egyébként ma estére van programod? 5 és 7 között ráérek.

2016. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Igen vannak vágyaink, de azért váltunk emberré, mert a vágyaknak és állatias ösztönöknek megtanultunk parancsolni, kordában tartani őket.


Nekem az a vágyam, hogy elszívjak egy combos fikuszos cigit, aztán pepperonis pizzát és fagyit zabáljak kétpofára, és egész nap sorozatokaz nézzek és keféljünk a nőmmel mint a nyulak. Oké... nagyritkán megesik :D


DE! Nem ebből áll az élet. Egy elhízott szardarab lennék így. Nem a függőségeinknek és a vágyainknak élünk.


Sokkal értékesebb és intimebb is egy első szexuális együttlét, ha megadjuk a módját.

2016. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

...és nekem most nincs barátnőm, de legutóbb egy hónap tellt el az első szexig. Főleg mert nem ismertük egymást előtte. Voltak dolgok, de szépen lassan felpítve 100x izgalmas volt, mint az első kávézó után megdugtam volna az albérletben.


Nekem ez hiányzik a mai nőkből sokszor, és visszasírom a tiniszerelmeket. Ott még nehezebben adták magukat a lányok :D

2016. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%

#2

Zár kulcs.


Kérdező ne vergődj már. Ha annyira sz**nál a külvilágra nem tetted volna fel ezt a kérdést.

Az esetek többségében ha a csajt hanyatt lehet lökni az első randin az bizony rib*c, akit jó eséllyel tegnap is megtömött valaki és holnap is meg fog. Persze lehet, higy ismeritek egymást korábban és az első szex időpontja csak egy a sok tényező közül de sokszor nem éppen biztató. Nyilván ne is fél év múlva történjen az első csak meg kéne találni a normális egyensúlyt.

2016. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%

Na, végre egy f..sza csaj! Én az ilyeneket szeretem!

39f

2016. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Mi közöd Tőle ***** válasza:
48%

Engem nem izgat ez a kérdés, hogy ki kivel, mennyi idő után fekszik le. A negatív kritikát a nők a srácoktól azért kapják, hogy "bezzeg velem még randizni sem akart! Milyen szemét!" Más nők meg irigységből dobálnak kígyót békát a másik nőre. "Az én pun cimat egy srác se akarta már hónapok óta, ez szemétség. "


Emberi gyarlóság van terítéken, semmi más. Illetve a régi nézet, miszerint az a nőnemű emberi lény, aki felválallja hogy élvezi a szexet és kívánja, az ribi. Sajna ez is régi, nem túl magas szintű gondolkodásból maradt meg..

2016. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ismeretlen csajjal csak a szex miatt dugunk elsőre.


Szeretkezni, szerelmeskedni intimen... az más kérdés. Az nem megy csak úgy egy ismeretlen csajjal.

2016. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#19

Ja ha valakinek nem tetszik az biztos irigy meg nem jut neki. Aha.

2016. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem az!
2016. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!