Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha a nő 2 hét után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a nő 2 hét után lefekszik veletek tényleg könnyelműnek tartanátok?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal két hét után feküdtem le. Nem vagyunk már tinédzserek, előtte 3x is ottaludtam nála úgy, hogy szépen fokozatosan haladtunk a szex felé pettingel.

Viszont mikor elmeséltem az egyik barátnőmnek ő azt mondta, hogy biztos könnyelműnek fog tartani a srác és csak idő kérdése, hogy mást keressen. Elég rosszul érintett.

Ti mit gondoltok?


2016. szept. 25. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tartom könnyelműnek. Egyszerűen izgatna hogy ilyen vagy.
2016. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

nálam ott kezdődik egy hosszú kapcsolat h szex.. utálom ha huzzák az agyam akár 1 napig is, főleg ha minden lehetőség adott.. számomra az ilyen nő nem.könnyűvérű hanem normális, ugyanis minek fosztana meg engem és saját magát is attól ami jó?

máskülönben ha már az elején kiderül h sz.ar a szex akk nem kell folytatni

2016. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

20 ev felett ket het az teljesen idealis, tovabb nem erdemes varni ha kedvelitek egymast.

24F

2016. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Egyetértek a másodikkal. A kapcsolat egy férfinak a szexel kezdődik. Sok-sok évet pazaroltam el olyan nőkre akik botrányosan rosszak voltak az ágyban a hosszú várakoztatás után, aztán a végén ők dobtak sorra. Ezt minden férfi átéli és előbb utóbb ráun. Legalábbis ha nem túl késő már és nem vénült meg.


Épp ma szakítottam a legutóbbi "csajommal", ő is 2 hétig húzta az agyam. Elég is volt. Ha cölibátust vagy örök Marok Marcsát akarok, azt megtehetem egyedül is.


Egy férfinak egyáltalán nem kellemes, hogy hetekig, hónapokig váratjátok és közben elvárjátok a totális hűséget. Nekünk a szex napi biológiai szükséglet, mint az evés.

2016. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 igy van, #2 voltam :D
2016. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha fél évig szórakozunk 20-30 évesen egymással, mire rájövünk az első alkalommal, hogy ez nem fog menni az jobb? :D 15-16 évesen ez még oké, de azért nem kell elszállni...
2016. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Amíg nem feküdtünk le, addig nem tekintem úgy, hogy járnánk. A kapcsolat a szexnél kezdődik.
2016. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A baratnod irigy. Tizenevesen korai a ket het, de egy ido utan mar a szex csak a korites, ami KELL, de nem azon mulik a kapcsolat sikere hogy mikor tolod le a bugyidat.
2016. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a harmadik találkozáson (ami max egy hét volt) általában már lefeküdtem eddig az összes pasimmal, és nem tartottak könnyelműnek. Önmagában csak ennyitől nem tart senki könnyelműnek.
2016. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen helyzet es emberfuggo. Mindenesetre ha ugy itelnem meg hogy korai a dolog, akkor minimum rakerdeznek a notol hogy biztos-e abban amit szeretne. En nem szeretnem ha valaki pl csak megfelelesi kenyszerbol szexelne velem, mert esetleg azt gondolja hogyha nem teszi meg akkor kidobom vagy nem veszem ot komolyan.
2016. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!