Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az néhány srácnál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az néhány srácnál, hogy nem szereti ha cumizzák? 18/L

Figyelt kérdés

Például jelenlegi párom nem rajong érte, én sokszor vevő lennék rá, hogy lecumizzam, de általában ő mondja, hogy ne..

Mikor megkérdezem miért nem szereti annyira, akkor csak annyi a válasz, hogy:mert nem.

Van valami technika ami annyira jó, hogy ezentúl mindig szeresse a cumizást?



2016. nov. 11. 14:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én szeretem, jó vastag is van, de nehezen megyek el tőle, sajnos
2016. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannilyen ismerősöm. Nem tudom miért nem szereti... Én imadnám ha gyakran lenne benne részem... :) :) Ha valaki ... ;)


37F

2016. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ne válaszoljatok, ez kamu kérdés. Ez a csaj már többször megkérdezte ugyan ezt, csak másképpen. Idióta.
2016. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
42%
Meleg a srác? Én mindig igénylem és imádom, ha jó keményen leszop a nő.
2016. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%

Engem pl nem könnyű jól leszopni. Sok kitartó munka kell hozzá, folyamatosan ismétlődő mozdulat és megfelelő technika. Ha csak cummog rajta a párom, így is meg úgy is csinálja, mert neki épp az izgató, az nekem nagyon jó előjátéknak... de ha ki is akar elégíteni, azon dolgozni kell sokat. Múltkor sikerült neki és az egész testem belezsibbadt, olyan intenzív volt. De ez nagyon ritka. A szexet jobban szeretem, jobban izgat. Eleve, az hogy bekapja, sehol nem olyan jó, mint belé hatolni. Nem csak vele voltam így persze, egyik korábbi partnerem sem tudta velem ez olyan módon megszerettetni, hogy rajongjak érte. De nem is utasítom el soha. Csak nem ez a kedvenc. Más szóval nem igénylem.


25/F

2016. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%
Aki nem szereti az hülye :D Én örülnék neki ha olyan barátnőm lenne aki szeretne szopni! Én hamar el tudok élvezni tőle
2016. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene! Ismerj meg.
2016. nov. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, aki imádott leszopni.Csak egyszer kellett leállítanom, amikor közvetlenül miután leszopott tovább szopott és rögtön mégegy adagot akart. Az olyankor kicsit túlérzékeny nekem, nem esett jól. Megbeszéltük, hogy minimum 5 perc pihenő, mert nem vagyok sorozatlövő.
2016. nov. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én most magamból indulok ki, hiszen a saját véleményemet ismerem elsősorban. én azért nem szeretem, mert egyrészről úgy érzem, hogy ez egy megalázó helyzet a lánynak, még ha ő nem is érzi így. másrészről meg én gyorsan el tudok menni és orálban annyira izgatják a makkom, hogy nem tudom visszatartani és az ciki, ha túl gyors az ember
2016. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Simán balf@ sz. Nem tudok többet mondani erre xD sajnálom..

22F

2016. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!