Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az néhány srácnál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az néhány srácnál, hogy nem szereti ha cumizzák? 18/L

Figyelt kérdés

Például jelenlegi párom nem rajong érte, én sokszor vevő lennék rá, hogy lecumizzam, de általában ő mondja, hogy ne..

Mikor megkérdezem miért nem szereti annyira, akkor csak annyi a válasz, hogy:mert nem.

Van valami technika ami annyira jó, hogy ezentúl mindig szeresse a cumizást?



2016. nov. 11. 14:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Inkabb beszelj vele.melyebb a gond es a mert nem az nem valasz
2016. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolonak nincsen igaza. Nekem is volt olyan nom, aki nem csinalta jol, de nem mentem bele neki nagy melysegekbe, hogy mi a baj, mert ez nem olyan dolog. Volt olyan, aki fogazott, es volt olyan is, aki csak egyszeruen tul durvan csinalta, es igy inkabb nem eroltettem. Nem ugy, mint most.
2016. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Pontosan. Van olyan technika, ami nem tud olyan jó lenni. Kicsit jó, meg érzed is, hogy dolgozik, de nincs az az átütő kellemes érzés, ami miatt nem tudsz nyugton lenni a munkahelyeden, ha rágondolsz. Na az a szopás az, amit nem kíván a ffi mindig.
2016. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azzal nincs probléma, hogy esetleg nem jól csinálom. Eddigi pasijaim(már amelyikeknél volt orál), mindegyik szerette. A jelenleginél eddig egyszer vagy kétszer volt, hogy ő kérte, mikor nekem mikulásom volt, és tetszett neki, meg mondta, illetve látszott is rajta, hogy jó neki..
2016. nov. 11. 14:10
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, hogy mindenki mindent szeressen a szexben.
2016. nov. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
Ujjazd meg közben.
2016. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

ne, NE ujjazd meg közben... lol

egyszerűen tudat alatt van aki szerint fszt szopni megalázó, és nem tud ilyen megalázóan bánni a barátnőjével, kellemetlen neki az egész.

2016. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tartod tiszteletben a kérését? Vagy azthiszed mindig az lesz amit te akarsz?

Nem akarja, hogy leszopják és kész. Előfordul az ilyen. Mi a fa**t kell ezen magyarázkodni? Van aki nem szereti at anált, van aki a gumit stb. Ahány ember, annyi szokás.

2016. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

"Azzal nincs probléma, hogy esetleg nem jól csinálom. Eddigi pasijaim(már amelyikeknél volt orál), mindegyik szerette. "


Ne legyél már Ennyire elájulva magadtól.

2016. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Pippancs le engem
2016. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!