Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hord néhány férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hord néhány férfi fecske típusú alsót?

Figyelt kérdés
Nőként olyan zavaró ilyet látni egy férfin.
2016. okt. 9. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Ahj én sem értem olyan csúnya...
2016. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Mert az tetszik neki és/vagy azt találja kényelmesnek.

Sok nő meg cicanadrágban vagy leggingsben vagy miben járkál. Nekem nem tetszik, de aki hordja, annak nyilván igen.

2016. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván mert neki az tetszik vagy abban érzi jól magát.

Kb. 15 éve még egyáltalán nem volt ciki azt hordani, azelőtt meg csak az létezett.

Egyébként sokkal egészségesebb, aki fecskét hord, tuti nem nyúlik ki a herezacskója 40 éves korára.


Személy szerint én a Calvin Clain típusú boxert hordom, tudjátok ami boxer, de nem az a lenge szárú, hanem feszülős és tartja a herezacskót is.

2016. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Miért hord sok nő bugyit tanga helyett? Nem is értem. Olyan lehangoló és vágyölő.
2016. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alighanem19 ***** válasza:
68%
Ha feszes szabású, akkor semmi baj nincs vele. Én a bő gatyáktól vagyok rosszul.
2016. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Az én apukám azért hord ilyet 57 évesen, mert ő már 57 éves. Én is azért hordtam ilyet kb 14 éves koromig, mert még csak kisfiú voltam akkor és előtte és nem is tudtam a boxer létezéséről, mert anya mindig azt vett, engem meg gyerekként még nem érdekelt.


4:

Férfiként mondom, hogy ez álszentség amit mondasz. Ha ott egy gyönyörű nőci bugyiban a tanga helyett, akkor biztos hogy nem fog lelankadni arra a farkad. Értsd már meg hogy a férfiak és a nők nem egyformák.


23/F

2016. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Talan mert rovid gatyat (boxert) nem veszek a hosszu ala,mert kenyelmetlen....

Ferfikent meg ez zavaro latvany! :


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2016. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Valamit nem értek.Ha valaki azt írja,hogy zavaró ilyent látni,az hol találkozik nap,mint nap alsógatyás férfiakkal?
2016. okt. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!