Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan csúf néhány nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan csúf néhány nő puncija?

Figyelt kérdés
Az ember életkedvét is elveszi. Csúnya és még szőrös is.
2016. okt. 20. 22:45
1 2
 1/14 RRR ***** válasza:
86%

gondolom te se vagy mindenkinek a vágyálma .....


nekik és másnak ez tetszik...

2016. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan. 😞
2016. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

A te farkad szőrtelen és olyan, mintha maga Zeusz fallosza lenne?

Nem?

Miért?

Ha van valami válaszod erre, akkor a saját, feltett kérdésedre is meglesz.

2016. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Elég szomorú hogy téged csak a punci érdekel! Amikor ismerkedem egy lánnyal akkor eszembe sem jut hogy, vajon hogy nézhet ki a punija! És amikor szexre kerül sor akor se menne el tőle a kedvem ha nem lenne szép a punija mivel nem a puncija miatt szeretem! Az engem is zavarna ha szőrös lenne! De arról nem tehet senki hogy nem szép a, punija! Gondolj bele neked milyen lenne ha szex előtt le vetkőznél és azt nondaná a lány hogy fú de ronda a farkad, és ott hagyna! Az a baj hogy a legtöbb pasi nagyon bunkó és csak a szexet látja egy lányban /nőben! És nem foglalkoznak azzal hogy rosszul esik nekik hogy ilyen dolgokat mondanak hogy ronda a punijuk stb. Én biztos nem tudnék bunkó lenni egy lánnyal sem!
2016. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Amikor csókolózol, gondolj arra, hogy az a szép, babapuncis lány ott szokott OKÁDNI ÉS ZÖLDET HÁNYNI!

Ez is van olyan, mint a fujj punci!

2016. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem te nyalod. :)
2016. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Ez az életképtelen kis bzi degeneráció, akik között egyre többen mondanak ilyen baromságokat...


ugyanis minden punci szép

2016. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%

ha nem tetszik hogy szőrös, akkor borotváld le, szerintem a lányt sem zavarná, sőt tetszene neki ha te csinálnád neki ;) Nálam már bevállt, sokkal odaadóbb volt a lány, és jobban bejöttem ezzel neki, bár már ha rámnéznek is bejövök :D

20F

2016. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jézusom,tudtam ,hogy férfiaknak csak a lyuk számit...undorító
2016. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

"ugyanis minden punci szép"

Te sem dugtál még! Többségében nem szép és/vagy rossz illatú/ízű/állagú..

2016. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!