Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan csúf néhány nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan csúf néhány nő puncija?

Figyelt kérdés
Az ember életkedvét is elveszi. Csúnya és még szőrös is.
2016. okt. 20. 22:45
1 2
 11/14 Scav ***** válasza:
83%

Kinek mi a csúf. Nekem a babapunci nem jön annyira be, a salátás meg igen. A szőrös se zavar.

33F

2016. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Tapasztalt férfi vagyok, nem egy-két nőt dugtam már meg.

Ha egyszer felmerülne bennem, hogy a punci csúnya, vagy rossz illatú és ízű, azon kezdenék el gondolkodni, hogy vajon mikor lettem homokos?!

Egészséges, heteroszexuális férfi minden puncit imád, nézni, nyalni és szagolni is, nem csak dugni!


Nem is értem az ilyen kis hül.yéket. Minden punci más, nincs két egyforma, ha neked csak egyféle tetszik, akkor meg is érdemled, hogy ne találj olyat soha az életben.

2016. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
8%

Jééézusom mennyi itt a sötét visszamaradott primitív tajparaszt :D


Olyanról nem hallottatok hogy egyéni ízlés b_azdmeg? :D A büdös ápolatlan puncit is fogadjam el, mert különben buzerátor leszek? :D Inkább takarodjatok a Közel-Keletre ilyen igénytelenséggel :D


Nekem pl. igenis a babapunci tetszik jobban, a saláta nem, és ezt nem is félek lekommunikálni a nővel. Ha neki nem tetszik, sajnálom, az már egyéni szociális problémája. Talán hogyha ő elvárja a méretes f_aszt, akkor úgy korrekt, ha én is elvárhatom a nekem legjobban imponáló puncit, nem? De.

2016. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak trollkodik, nyilvánvaló hogy punci közelében sem járt.
2016. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!