Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány lánynak miért esik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány lánynak miért esik olyan nehezére leszopni egy férfit?

Figyelt kérdés
Mi olyan nehéz vagy különleges abban, hogy sokan még kapcsolatban sem csinálják?
2016. nov. 6. 10:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Ismerek olyat,hogy be sem kapja, kesztyűben veri, de azért szívesen ráül.

-_-"

2016. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Talán mert nem szeret szopni!
2016. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Valamiért undorodik tőle. Vagy maga a tudat, hogy az mi, pontosabban mire való (pisilés) -ebben benne lehet a neveltetés, a környezet amiben felnőtt-


vagy van rossz tapasztalata, pl valaki koszosan, büdösen akarta, vagy tette is a szájába.

2016. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%

Aki nem csinálja mert undorodik tőle az a párját sem szeretheti. De vele van mert más okokból neki az kifizetődő.

Nagyon gyakori jelenség.

2016. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
ugyan azért amiért egyes pasik nem szeretnek nyalni ....
2016. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem akarja. Mi olyan nehéz ezt megérteni. Lehet lepontozni ja 35f.
2016. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Én még nem találkoztam ilyennel.
2016. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Én pl. az exem erőltetése miatt... konkrétan les.zpatta magát velem - ráadásul kijelentette, hogy jó szr volt -, és azóta nem megy.


Párom nem erőlteti, én meg csinálnám neki, de mindig visszajön ahogy az ex élvezkedik, én meg öklendezek - és ez meggátol. Egyszerűen görcsbe rándul a gyomrom, és sírhatnékom van... közben meg ott van a vágy, de ez egyelőre megbénít.

2016. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%

Utolsó, ha bunkóval jár valaki az csak őt minősíti.

Egy bunkó azt gondolta, hogy ezt megteheti veled, és meg is tehette. Te sem lehetsz sokkal jobb.

2016. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Se nem nehéz, se nem különleges, csak vannak akik nem szeretik csinálni. Vannak férfiak is, akik nem szeretnek nyalni, mert gusztustalan, mert büdös, mert számukra megalázó. Ezzel nincs mit tenni, erőltetni nem érdemes, mert akkor úgy jár az ember, mint az előző válaszoló.
2016. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!